اخبار 14 مرداد 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

شهر پویا و توسعه‌یافته در گرو داشتن اراده مدیریت شهری قوی است

شهر پویا و توسعه‌یافته در گرو داشتن اراده مدیریت شهری قوی است

  رییس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: هر چقدر اراده مدیریت شهری قوی باشد، قطعاً در سال‌های آتی شاهد شهری پویا و توسعه یافته خواهیم بود.

منصور مرادلو ظهر امروز (۱۴ مردادماه) در مراسم معارفه سرپرست شهرداری زنجان، با اشاره به اینکه مدیریت شهری نیاز به نیروی جوان و پرتلاش دارد، اظهار کرد: برای داشتن شهر توسعه یافته باید در ابتدای کار از خداوند توفیق خدمت بخواهیم‌.
وی تصریح‌ کرد: در ماه‌های گذشته همه ما شاهد فشار مضاعف بر بدنه شهرداری بودیم و شیوع بیماری کرونا و کاهش درآمدها نیز همه امور را تحت تاثیر قرار داد، به همین خاطر در ادامه راه و با مدیریت جدید انتظار داریم امور به درستی مدیریت شود.
این مسئول در ادامه با بیان اینکه باید سعی کنیم با عملکردمان، یادگاری خوبی بر جای بگذاریم، افزود: باید سعی کنیم از کارمان لذت برده و کارها را درست پیش ببریم.
مرادلو به ضرورت توجه به کارکنان شهرداری تاکید کرد و گفت: نیروها باید بدون لکنت زبان صحبت خود را بیان کنند و این از نمونه‌های مردم‌سالاری دینی است که باید به آن توجه کرد.
وی ادامه داد: درب اتاق کار هر مسئول بسته باشد، نباید مدیر شود؛ چرا که همه درب‌ها باید برای حضور مردم و بیان مشکلات‌شان باز باشد و به این موضوع تاکید داریم، زیرا مردم از ما انتظار دارند.

سرپرست شهرداری زنجان در ادامه این جلسه، گفت: با توجه به شرایط موجود، نیاز به همراهی همه نیروها داریم تا بتوانیم این مسئولیت کوتاه‌مدت را به درستی پشت سر بگذاریم.
منصور سلطان‌محمدی با بیان اینکه لازمه اجرای پروژه‌ها جذب منابع است، اظهار کرد: باید با مدیریت درست، شرایط را برای ادامه کار در پروژه‌ها فراهم کنیم و تحقق این مهم، نیاز به همراهی همه دارد.
گفتنی است، منصور سلطان‌محمدی حداکثر به‌ مدت حداکثر ۳ ماه به‌ عنوان سرپرست شهرداری زنجان انتخاب شد.

منبع: ايسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *