اخبار 17 مرداد 14008:39 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

جسد نوجوان مفقود شده در دشتستان پیدا شد

جسد نوجوان مفقود شده در دشتستان پیدا شد

  رئیس شعبه هلال احمر شهرستان دشتستان گفت: در دومین روز از عملیات جست‌وجوی نوجوان مفقود شده در کوه های بویری از توابع این شهرستان خبر داد.

دانشگر اظهار کرد: در دومین روز از عملیات جست‌وجوی نوجوان مفقود شده با توجه به وسعت منطقه و گرمی هوا استفاده از فناوری های نوین و تجهیزات پیشرفته در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: چهار دستگاه اراگلادیاتور سوار در محدوده منطقه مشخص شده عملیات پوشش و  شناسایی هوایی را انجام دادند.  همچنین با استفاده از دو دستگاه پهباد جمعیت هلال احمر و سایت موشکی سپاه عملیات جست‌وجو هوایی انجام گرفت.
رئیس شعبه هلال احمر شهرستان دشتستان یادآور شد: طی دیروز و امروز نجاتگران جمعیت هلال احمر و نیروهای نظامی و بسیج و  اهالی محلی جست‌وجو زمینی را با دقت بیشتری انجام می دهند.
لازم به ذکر است در روز اول حادثه دو اکیپ امدادی از شهرستان گناوه و دو اکیپ از بوشهر در عملیات جست‌وجو مشارکت داشتند. و با چندین خودرو امدادی پشتیبانی عملیات انجام گرفت.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان دشتستان، پیکر نوجوان آبپخشی که دیروز در کوه‌های بین روستای بویری و گلدشت بخش شبانکاره گم شده بود دقایقی پیش جسدش در حوالی روستای بویری پیدا شد.
منبع: ايسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *