اخبار حوادث 8 مهر 140010:14 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

طی ۱۰ روز ۵۴۱ حادثه ترافیکی گزارش شده است

طی ۱۰ روز ۵۴۱ حادثه ترافیکی گزارش شده است
عکس آرشیوی است.

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز حوادث ترافیکی جاده‌ای در بازه زمانی ۳۰ اسفند ۹۹ تا ۹ فروردین ماه امسال را ٥٤١ مورد اعلام و اضافه کرد: در این مدت ۴۲۴ مصدوم سرپایی توسط تکنسین اورژانس شیراز مداوا شدند.

دکتر محمدجواد مرادیان در گفت و گو با ایسنا به تشریح آمار و ماموریت‌های اورژانس فارس از ۳۰ اسفند ٩٩ تا نهم فروردین ۱۴۰۰ پرداخت و با بیان اینکه ١٣ هزار و ٩٩٩ تماس به مرکز پیام اورژانس شیراز در این بازه زمانی اعلام شده است، کل ماموریت‌های اورژانس را از ۳۰ اسفند سال گذشته تا ۹ فروردین ماه جاری را ٦٦٥٥ مورد اعلام کرد.
مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز خاطرنشان کرد: ٦٩٠ فقره حادثه ترافیکی شهری نیز از ۳۰ اسفند ۹۹ تا ٩ فروردین ماه جاری به عهده اورژانس شیراز گذاشته شده است.
مرادیان با بیان اینکه در بازه زمانی فوق ۱۰۸۰ مصدوم انتقالی و ۲۲ فوتی داشته‌ایم، عنوان کرد: ۱۳ نفر نیز در این مدت به دلیل مسمومیت با منوکسید کربن به اورژانس شیراز مراجعه کرده‌اند که ۱۰ نفر از آنها به مراکز درمانی منتقل شدند و یک نفر هم فوت شد.
مدیر مرکز اورژانس استان فارس یادآور شد که از ۳۰ اسفند ۹۹ تا ۹ فروردین امسال برای انجام سه ماموریت از بالگرد استفاده است.
منبع:ایسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *