آموزشی 18 مهر 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

اعلام زمان برگزاری آزمون جبرانی و آزمایشی مشمولان قانون تعیین تکلیف آموزش و پرورش

اعلام زمان برگزاری آزمون جبرانی و آزمایشی مشمولان قانون تعیین تکلیف آموزش و پرورش
عکس تزئینی است.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، با تاکید بر برگزاری آزمون مجازی جامع جبرانی مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش ساعت ۱۰ صبح سه شنبه ۲۰ مهر، فردا دوشنبه ۱۹ مهر ماه از ساعت ۹ تا ۱۵ را زمان ورود آزمایشی مشمولان به سایت آزمون های الکترونیکی دانشگاه به نشانی azmoon.cfu.ac.ir اعلام کرد.

 کچوئیان، دبیر ستاد برگزار کننده آزمون های این دانشگاه با اشاره به برگزاری آزمون مجازی جامع جبرانی جاماندگان گروه اول و همچنین افراد قبول نشده گروه دوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش در آزمون شهریور ماه منابع آزمون را مشتمل بر سه مولفه دانست و گفت: کارآموزی با ۲۷۵ نمره به عنوان مولفه نخست آزمون است.
معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، ۲۷۵ نمره از کل آزمون را مربوط به مولفه فرهنگی با تعداد ۷ درس برگزار شده در پودمان های اول و دوم دانست و تصریح کرد: ۴۵۰ نمره نیز مختص آزمون جامع است.
وی، خطاب به مشمولان آزمون، تصریح کرد: بخش کتبی آزمون با دارا بودن ۴۵۰ نمره روز سه شنبه ۲۰ مهر جاری در قالب یک مجموعه ۴۰ سؤالی برای ۲۳ گروه برگزار خواهد شد.
این مقام مسؤول، مبنای طراحی سؤالات را فیلم های آموزشی ارائه شده در پودمان ها دانست و افزود: ۲ عنوان درس تخصصی هر رشته به تفکیک و ۱ عنوان درس مشترک اخلاق حرفه ای در همه رشته ها مقیاس سنجش و تعیین صلاحیت افراد مشمول قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش در آزمون جامع است.
دبیر شورای تخصصی نظارت دانشگاه فرهنگیان، خاطر نشان کرد: کتاب های درسی و راهنماهای معلم هم جزو منابع آزمون به شمار می روند، ۵ سؤال از ۴۰ سؤال آزمون مرتبط با این کتاب ها است.
کچوئیان، طراحی سؤالات ۱ تا ۳۰ آزمون جبرانی ۲۰ مهر را به صورت چندگزینه ای ذکر و اظهار داشت: ۲ سؤال سناریو محور نیز همچون آزمون های برگزار شده قبل برای آزمون جبرانی پیش رو طراحی شده است.
وی، تصریح کرد: با توجه به آشنایی اکثر شرکت کنندگان در آزمون با چگونگی سؤالات، لینک منابع مذکور نیز در اطلاعیه مرکز سنجش از طریق سایت اصلی دانشگاه فرهنگیان در اختیار افراد ذی نفع قرار گرفته است.
عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، با تاکید بر این که آزمون جبرانی جامع مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه هفته جاری از طریق سایت آزمون های الکترونیکی دانشگاه به نشانی azmoon.cfu.ac.ir به صورت مجازی برگزار خواهد شد، فردا دوشنبه ۱۹ مهر ماه از ساعت ۹ تا ۱۵ را زمان ورود آزمایشی مشمولان آزمون به سایت مذکور اعلام کرد و گفت: چنان چه فرد یا افرادی موفق به ورود به سامانه آزمون نشوند می توانند از طریق ارتباط با یکی از شماره‌های تلفن ۸۷۷۵۱۴۲۷- ۸۷۷۵۱۳۰۳- ۸۷۷۵۱۴۰۸- ۸۷۷۵۱۲۴۸  مراتب را پیگیری و از تماس با سایر شماره تلفن های سازمان مرکزی و یا ارسال پیام برای مدیران دانشگاه جدا خودداری کنند.
کچوئیان، از همه افرادی که در آزمون های برگزار شده ماه های مرداد و شهریور موفق به کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمون نشده اند، خواست به منظور تبدیل وضعیت و استخدام در دستگاه وزارت آموزش و پرورش در آزمون جبرانی مجازی صبح روز سه شنبه شرکت کنند.
دبیر ستاد برگزار کننده آزمون های دانشگاه فرهنگیان، یادآور شد: اگر فرد یا افرادی خواهان حضور در پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان برای استفاده از ابزار و امکانات موجود هستند، زمینه برای حضور افراد مهیا است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، در پایان خاطر نشان کرد: همه تدابیر لازم برای برگزاری آزمون روز سه شنبه پیش بینی شده است و مرکز سنجش شایستگی­ های حرفه­ ای منابع انسانی این دانشگاه از آمادگی کامل برای برگزاری آزمون مجازی ۲۰ مهر برخوردار است.
منبع: ايسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *