اخبار 18 مهر 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

برگزاری دوره‌ آموزش نرم‌افزار پریماورا

برگزاری دوره‌ آموزش نرم‌افزار پریماورا

انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، دوره‌ آنلاین آموزش نرم‌افزار Primavera را برگزار می کند.

 ﻧﺮم اﻓﺰار Primavera ﯾﮏ اﺑﺰار ﻗﺪرﺗﻤﻨﺪ ﺑﺮای ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی و ﮐﻨﺘﺮل ﭘﺮوژه است. اﯾﻦ ﻧﺮم اﻓﺰار ﺷﺎﻣﻞ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﭘﺮوژه و ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻣﺤﺼﻮل، ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی، ﺗﺠﺰﯾﻪ و ﺗﺤﻠﯿﻞ رﯾﺴﮏ، ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻓﺮﺻﺖ ﻫﺎ، ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻣﻨﺎﺑﻊ اﺳﺖ ﮐﻪ اﻣﮑﺎن ﻫﻤﮑﺎری، ﮐﻨﺘﺮل و ادﻏﺎم ﺑﺎ ﺳﺎﯾﺮ ﻧﺮم اﻓﺰارﻫﺎی ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ و ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﭘﺮوژه ای را دارد.
این برنامه با تدریس مهندس مهزیار رضوانی ـ کارشناس ارشد برنامه ریزی و کنترل پروژه شرکت نفت، گاز و انرژی کیسون و مدرس نرم افزارهای MSP و Primavera در مجتمع فنی تهران، از ۲۲ مهر، پنجشنبه ها و جمعه ها، ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۸ به صورت آنلاین برگزار می شود.
“آشنایی با محیط نرم افزار ـ تنظیمات نرم‌افزار”، “ساختار پروژه ها”، “تقویم ها، اضافه کردن پروژه جدید و تنظیم wbs”، “فعالیت‌ها و روابط بین آن ها”، “تعریف و تخصیص منبع”، “اسناد و مدارک پروژه و هزینه مستقل از منابع” و “تهیه نسخه پشتیبان” از جمله مباحث و سرفصل هایی است که در این دوره به آن ها پرداخته می شود.
در این دوره در مورد صفر تا صد انجام یک پروژه واقعی در حوزه ساختمانی، عمرانی و همچنین نفت و گاز و انواع پروژه های و …همچنین صفر تا صد برنامه ریزی و کنترل پروژه آنها در پریماورا بررسی خواهد شد.
علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://www.iekntu.ir/courses/primavera/ مراجعه کنند.

منبع: ايسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *