اخبار 18 مهر 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

۶ تن مواد مخدر در خراسان جنوبی امحاء شد

۶ تن مواد مخدر در خراسان جنوبی امحاء شد

 بیش از شش تن انواع مواد مخدر در دومین روز از هفته نیروی انتظامی در خراسان جنوبی امحاء شد.

بیش از شش تن انواع مواد مخدر همزمان با دومین روز هفته نیروی انتظامی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسوولان استان در بیرجند امحاء شد.
سردار ناصر فرشید، فرمانده انتظامی خراسان جنوبی، امروز یکشنبه ۱۸ مهر در این مراسم گفت: دستگاه‌های مقابله‌کننده با پدیده شوم قاچاق مواد مخدر و اعتیاد به‌صورت ۲۴ ساعت با روحیه جهادی و شهادت‌طلبانه در جهت حفظ و سلامت جامعه قدم برمی‌دارند.
به گزارش ایسنا، وی افزود: از هفته نیروی انتظامی سال گذشته تاکنون بیش از ۷۳ تن انواع مواد مخدر در این استان کشف و ضبط شده که ۲ تن مربوط به هفته اخیر بوده است.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از افزایش ۴۰ درصدی دستگیری قاچاقچیان و عوامل مرتبط با توزیع مواد مخدر در خراسان جنوبی خبر داد و بیان کرد: توقیف خودروهای حامل مواد مخدر نیز ۳۰ درصد افزایش یافته است.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۴۴ تن انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد و در این کشفیات مواد مخدر صنعتی را داشتیم که از مرزهای شرقی به قصد انتقال به مرکز کشور وارد خراسان جنوبی شد.
وی گفت: از حمایت همه مسئولان استان به‌ویژه استاندار، معاونان استاندار، اعضای شورای تامین، مقامات قضایی و در شهرستان‌ها از فرمانداران، اعضای شورای تامین و همه کسانی که با خلوص نیت و صادقانه در جهت حفظ آرامش و سلامت جامعه تلاش می‌کنند، قدردانی می‌کنیم.
محمدرضا حسنی مقدم، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان‌ جنوبی نیز گفت: مبارزه بی‌امان با مواد مخدر در خراسان جنوبی در سطح کشور زبانزد است و خراسان جنوبی جزء استان‌های پیشرو در امر مبارزه با مواد مخدر است که جز با همکاری و هماهنگی دستگاهای نظامی، انتظامی، امنیتی و قضایی، پلیس مبارزه با مواد مخدر، مرزبانی و سپاه انصارالرضا (ع) حاصل نمی‌شود.
وی یادآور شد: با تلاش و پیگیری مستمر فرماندهی انتظامی استان و سایر دستگاه‌های مقابله‌ای حدود ۴۴ تن انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون در این استان کشف شده است.
منبع: ايسنا
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *