اخبار 1 13 آبان 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

ربیعی: مس یک تیم واحد است/ رسالت‌مان این است که با تمام قوا بازی کنیم

ربیعی: مس یک تیم واحد است/ رسالت‌مان این است که با تمام قوا بازی کنیم

سرمربی مس رفسنجان گفت: همه تیم‌ها برای ما محترم هستند و رسالت‌مان این است که با تمام قوا بازی کنیم.

به گزارش ایسنا، محمد ربیعی در نشست پیش از بازی تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: در بازی گذشته مقابل سپاهان خوب نبودیم و بعد از آن تیم را چند روز تعطیل کردیم اما دور مجدد تمرینات را خوب شروع کردیم و چند بازی دوستانه انجام دادیم تا بتوانیم تیم را آماده ادامه بازی‌ها کنیم. بازی بسیار مشکلی مقابل بهترین تیم آسیا داریم، چون آن‌ها کادرفنی خوبی دارند و ما هم سعی کردیم در این مدت ریکاوری خوبی داشته باشیم. مقابل سپاهان بدترین عملکرد فنی‌مان را ارائه دادیم که جای توجیه هم ندارد. سعی‌مان بر این است که روندمان را به درستی ادامه دهیم.

او درباره مصدومان تیمش گفت: محمدحسین کریم زاده در تمرینات قبل از بازی با سپاهان دچار مصدومیت شده بود و او را در اختیار نداریم و به تازگی گچ پایش را باز کرده است. جواد طرحانی هم یک هفته است به تمرینات برگشته و محمد انصاری هم به همین صورت است. انصاری نزدیک به ده روز است که دارد تمرین می‌کند و برایش تمرینات اضافه‌ای برنامه‌ریزی کردیم که امیدواریم هرچه سریع‌تر به شرایط آیده‌آلش نزدیک شود. کیانی هم که درگیر کرونا بود اما اکنون تستش منفی شده است و چند روزی است با تیم تمرین می‌کند تا از بقیه بازیکنان تیم‌ها عقب نماند. در کل مصدومان‌مان دارند کم کم به شرایط مسابقه نزدیک می‌شوند.

سرمربی مس درباره بازگشت سرآسیایی به کادرفنی این تیم، عنوان کرد: پیشنهادی به او دادند و باتوجه به این‌که بازی‌های‌مان تعطیل بود این درخواست انجام شد و به مس کرمان رفت اما در نهایت به تیم ما برگشت. یک سو تفاهم درباره خروج او پیش آمد و خیلی راحت این موضوع برطرف شد. او از دوستان خوب و اعضای کادرفنی ما است و مجموعه صنایع مس همه به هم کمک می‌کنند. این مساله کاملا حل و رفع و رجوع شده است و من هم سعی کردم شرایط را به سمتی ببرم که هیچ گونه سو تفاهمی وجود نداشته باشد.

او درباره حواشی چند وقت اخیر تیمش گفت: ما یک تیم واحد هستیم و برای تیم‌ خودمان بازی می‌کنیم و مهم ترین چیز شان و منزلت تیم مس رفستجان و مردم این شهر است. وظیفه من است از حقوق هر تیمی که در آن کار می‌کنم دفاع کنم و با برنامه و با تمام قوا باید مقابل تیم‌ها بازی کنیم. ممکن است مشکلاتی گاهی به وجود بیاید که این اجتناب ناپذیر است اما هدف‌مان امسال حفظ تیم و فصل دوم رتبه تک رقمی است و من می‌خواهم این برنامه را محقق کنم. با کمک همه سال گذشته توانستیم این تیم را به لیگ برتر بیاوریم و تمام تلاشم این است که مس را در لیگ حفظ کنیم.

او اضافه کرد: همه تیم‌ها برای ما محترم هستند و رسالت‌مان این است که با تمام قوا بازی کنیم. اگر هم در یک بازی مثل سپاهان شکست خوردیم مسئولیتش به عهده من است. از هواداران می‌خواهم که حامی تیم ما باشند و دعا کنند تا از موانع سخت امسال عبور کنیم.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *