اخبار 2 13 آبان 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

تهیه و تدوین طرح جامع ورزش و جوانان استان البرز

تهیه و تدوین طرح جامع ورزش و جوانان استان البرز

ایسنا/البرز  رئیس شورای راهبردی ورزش و جوانان استان البرز از تهیه و تدوین طرح جامع پنج ساله ورزش و جوانان در این استان خبر داد.

مهدی محبی رئیس شورای راهبردی ورزش و جوانان و هیئت ورزشهای سه گانه البرز در گفت و گو با ایسنا، با اعلام این خبر گفت: با توجه به دستورالعمل وزارت ورزش و جوانان و تاکید مدیر کل ورزش و جوانان این استان طی دو ماه گذشته جلسات متعددی  با متخصصین این امر برگزار شده تا بتوانیم سند جامعه ورزش و جوانان استان البرز را تهیه و تدوین کنیم.

رئیس هیئت سه گانه استان البرز در ادامه به این ورزش اشاره کرد و افزود: تیم جوانان و نوجوانان بانوان استان البرز توانستند با کسب دو مقام قهرمانی و یک مقام سومی و در مجموع شش مدال رنگارنگ در مسابقات آکواتلون و تری اتلون برای ورزش استان به ارمغان بیاورند.

رئیس هیئت ورزش‌های سه‌گانه به پرهزینه بودن این رشته اشاره کرد و افزود: ورزش‌های شنا، دوچرخه سواری و دو میدانی جزو اصلی‌ترین ورزش‌های سه گانه در المپیک هستند که این ورزش در استان البرز به دلیل بالا بودن هزینه کار را برای ورزشکاران سخت کرده است

وی تصریح کرد: هزینه بالای خرید دوچرخه، استخر و نبود پیست مخصوص دو و میدانی در نقاط مختلف استان مهمترین مشکل ورزشکاران این رشته است. است.

محبی اظهار کرد: تلاش کردیم در تمامی مسابقات کشوری شرکت تا بتوانیم ورزشکاران این رشته مهیج و پر طرفدار را ارزیابی کنیم.

وی خاطر نشان کرد :آینده خوبی در انتظار ورزشکاران این رشته در استان البرز است و امیدواریم با حمایت بیشتر بتوانیم قهرمانان بنامی از استان البرز راهی مسابقات جهانی کنیم.

به گزارش ایسنا سه گانه یکی از رشته‌های المپیکی است که شرکت‌کنندگان در رشته‌های شنای ۱۵۰۰ متر، دوچرخه سواری ۴۰ کیلومتر و دوی ۱۰ کیلومتر با هم رقابت می‌کنند.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *