اخبار 2 13 آبان 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

دانشگاه تهران میزبان دوره‌های آموزشی ویژه اعضای هیأت علمی سراسر کشور

دانشگاه تهران میزبان دوره‌های آموزشی ویژه اعضای هیأت علمی سراسر کشور

 مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران با هدف افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های اعضای هیأت علمی و مدیران دانشگاه‌های سراسر کشور، دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، بنا بر گزارش مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه، با توجه به اهمیت و جایگاه اعضای هیأت علمی و مدیران در پیشبرد مأموریت‌های آموزش عالی از یک‌سو و شکل‌گیری تغییرات سریع در فناوری‌ها و لزوم به‌روزرسانی مهارت‌های عمومی و حرفه‌ای اعضای هیأت علمی و مدیران و در راستای افزایش نقش تربیتی اعضای هیأت علمی همواره نیاز است تا تدابیری برای توسعه و بهسازی مستمر و به طور مشخص افزایش توانمندی‌ها، قابلیت‌های علمی و مهارت‌های حرفه‌ای اعضای هیأت علمی و مدیران اندیشه شود.

با این هدف دانشگاه تهران با بهره‌گیری از توان صاحب‌نظران حوزه آموزش عالی، تجارب متعدد داخلی و خارجی و اسناد بالادستی در حوزه توان‌افزایی اعضای هیأت علمی و مدیران، طرح «افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های حرفه‌ای اعضای هیأت علمی و مدیران دانشگاه تهران» را تدوین کرده است.

بر این اساس، مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران در راستای اجرایی کردن این طرح، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران و همچنین سایر دانشگاه‌های کشور کرده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران و سایر دانشگاه‌ها می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب‌گاه مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *