اخبار 2 13 آبان 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

کاهش ۲۴ درصدی متوفیان ناشی از تصادفات رانندگی در ایلام

کاهش ۲۴ درصدی متوفیان ناشی از تصادفات رانندگی در ایلام

ایسنا/ایلام رئیس پلیس راه انتظامی استان از کاهش ۲۴ درصدی متوفیان ناشی از تصادفات رانندگی در سه ماهه اول سال جاری در محورهای برون شهری استان خبر داد.

 سرهنگ “رضا همتیزاده” با اعلام این خبر اظهار کرد: تعیین سهم و نقش همه دستگاه‌های مسئول،هوشمند سازی ابزارهای کنترل تخلفات رانندگی،رفع و آشکارسازی نقاط پرتصادف،فرهنگ سازی و برخورد با رانندگان هنجارشکن با اجرای مداوم طرح های ضربتی از دلایل موثر در کاهش تصادفات جاده ای بوده است.

رئیس پلیس راه انتظامی استان ایلام خاطر نشان کرد: کاهش تصادفات جاده ای در سه ماهه اول سال جاری حاصل همراهی و همکاری مردم قانونمند و فهیم استان، انتظامی استان، دستگاه قضائی،صدا و سیما،رسانه ها،اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و سایر دستگاه های امدادی و خدماتی بوده است.

همتی زاده در پایان تصریح کرد:کاهش تصادفات و جان باختگان جاده‌ای را در ماه های آتی به جد دنبال می‌کنیم و با اجرای برنامه های از پیش تعیین شده و اولویت بندی شده،امیدوارم همچون سال گذشته و سه ماهه اول سال جاری با همکاری و همراهی تمامی دستگاه های دخیل در امر تصادفات و شهروندان شاهد کاهش تصادفات جاده ای در محورهای برون شهری استان باشیم.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *