اخباز 3 14 آبان 14009:19 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

کار سخت ذوب‌آهن در تبریز

کار سخت ذوب‌آهن در تبریز

ایسنا/اصفهان هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور فردا- چهارشنبه آغاز می‌شود و ذوب آهن در تبریز میهمان تراکتورسازی تبریز است، دیداری که شاگردان حسینی برای بقا به هر ۳ امتیاز آن به شدت احتیاج دارند.

هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، جام خلیج فارس از فردا (چهارشنبه- ۹تیرماه) و از ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه با انجام ۳ دیدار آغاز می شود که البته بازی تیم های پرسپولیس -گل گهر و سایپا و پدیده ساعت ۱۹:۵۰ شروع می شود. در تبریز ذوب آهن اصفهان یکی از تیم‌هایی که فصل خوبی را سپری نکرد و بدشانسی ها و گل نزدن آنها را اذیت کرد در شرایط اورژانسی سقوط به دسته یک به سر می برد و باید به مصاف تراکتورسازی تیم رده هفتمی جدول برود.

شاگردان حسینی که با وجود بازی‌های خوبی که به نمایش می گذارند، در نتیجه گرفتن با ضعف روبرو هستند، تساوی خانگی مقابل تیم آلومینیوم اراک در هفته بیست و چهارم این تیم را ۲۲ امتیازی کرد تا با ۴ برد، ۱۰ تساوی و ۱۰ شکست در رده پانزدهم جدول قرار بگیرند.

به گزارش ایسنا، صدور رای تخلف پیکان در بازی با سایپا به نفع نارنجی پوشان سایپا شرایط ذوب آهن را بحرانی تر کرد، هرچند تیم ها با درخواست از کمیته استیفاف درخواست تغییر رای داده اند، اما کمیته استیناف فعلا سکوت اختیار کرده و این مسئله نگرانی ذوبی ها و سایر تیم ها را بیشتر از قبل کرده، این در حالی است که بسیاری از کارشناسان رای صادر شده به نفع سایپا را قانونی نمی دانند.

با وجود اینکه از ابتدای فصل ایرادات زیادی به نحوه بازیکن گرفتن این تیم گرفته شده، اما بازیکنان ذوب آهن طی بازی های اخیر خود با تعصب و قدرت جنگندگی خود تا آخرین لحظه بازی تلاش زیادی برای کسب ۳ امتیاز کردند که متاسفانه فوتبالی روزهای خوش خود را به گاندوهای اصفهانی نشان نداده است.

در آرشیو بازی‌های گذشته دو تیم می بینیم که ذوب آهن و تراکتور ۲۵ مرتبه در تاریخ لیگ برتر رو در روی هم صف آرایی کردند که در این بین ذوب آهن هفت بار و تراکتور ۱۰ بار پیروز شده‌اند و هشت دیدار نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.

در این ۲۵ بازی ۶۵ گل از خط دروازه های دو تیم گذر کرده که از این میان بازیکنان ذوب آهن ۳۱ گل زدند و سهم تراکتورسازی ۳۴ گل بوده است.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *