اخبار 9 21 آبان 140011:18 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

دستگیری شرور سابقه‌دار که در قهوه‌خانه اقدام به نزاع کرده بود

دستگیری شرور سابقه‌دار که در قهوه‌خانه اقدام به نزاع کرده بود
عکس آرشیوی است

ماموران پلیس امنیت عمومی تهران شروری را که اقدام به عربده کشی و نزاع در یکی از قهوه‌خانه‌های جنوب تهران کرده بود، دستگیر کردند.

به گزارش ایسنا، حدود یک ماه پیش بود که وقوع عربده کشی  و درگیری در یک قهوه خانه واقع در خیابان زمزم به پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اعلام شد. در همین راستا نیز با توجه به اهمیت موضوع، ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند که در بررسی‌های اولیه، مشخص شد شروری سابقه دار با همکاری همدستش در این واحد صنفی حاضر شده و علاوه بر تخریب شیشه‌های این قهوه خانه، اقدام به عربده‌کشی و درگیری با افراد داخل قهوه‌خانه نیز کرده و از محل متواری شده است.

در پی این نزاع یک نفر مصدوم و به مرکز درمانی منتقل شد و همزمان رسیدگی به موضوع نیز در دستورکار قرار گرفت تا اینکه کمتر از یک ماه بعد، ماموران سرنخی از این شرور به دست آورده و اقدام به شناسایی مخفیگاه او کردند. پس از آن نیز ماموران با حضور در مخفیگاه این فرد، در عملیاتی او را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند که در آنجا به جرم خود اقرار کرد.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که برای این شرور سابقه‌دار پرونده‌ای تشکیل شده و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شده است. همچنین اقدامات برای دستگیری همدست دیگر وی نیز در حال انجام است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *