اخبار 10 22 آبان 14008:42 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

تفکر جهادی و حضور میدانی از رموز اصلی موفقیت مدیر انقلابی است

تفکر جهادی و حضور میدانی از رموز اصلی موفقیت مدیر انقلابی است

ایسنا/فارس فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه تفکر جهادی و حضور میدانی شاخصه‌های مدیر انقلابی است، گفت: این دو مولفه مهم در کنار خودباوری، معنویت افزایی و مهم تر از همه ولایتمداری و ایمان قلبی به وعده‌های الهی رموز اصلی موفقیت مدیر انقلابی هستند.

سردار یدالله بوعلی در آیین تکریم و معارفه فرماندهان نواحی بسیج ثارالله و احمد بن موسی شیراز، با تاکید بر نقش اساسی بسیج در ترویج فرهنگ انقلابی و کار جهادی در جامعه، گفت: هم افزایی و تجمیع ظرفیت‌های مردمی در راستای رفع نیازمندی‌های جامعه و حل مشکلات یکی از رسالت‌های مهم بسیج است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سپاه فجر فارس، او افزود: بسیجیان فارس تاکنون عملکرد درخشانی در موضوع یاری رسانی به مردم از خود نشان داده‌اند.

فرمانده سپاه فجر فارس همچنین با تجلیل از فعالیت‌ها و اقدامات بسیجیان در حوزه مقابله با کرونا و اجرای رزمایش‌های کمک مومنانه، گفت: بسیجیان و گروه‌های جهادی فارس به ویژه کلانشهر شیراز تاکنون عملکرد درخشانی در موضوع یاری رسانی به مردم از خود نشان داده‌اند که نقش موثر نواحی بسیج در هم افزایی و هماهنگی این فعالیت غیرقابل چشم پوشی است.

بنابراین گزارش، در این مراسم سرهنگ پاسدار بهادر علیپور بعنوان فرمانده سپاه ثارالله و سرهنگ پاسدار احمد جعفری بعنوان فرمانده سپاه حضرت احمد بن موسی شیراز معرفی و از خدمات و زحمات سرهنگ پاسدار موسی زارعی و سرهنگ پاسدار مرتضی خسروانی تجلیل شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *