اخبار 9 22 آبان 14001:39 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

دستگیری سارق سابقه دار با ۳۲ فقره سرقت در بجنورد

دستگیری سارق سابقه دار با ۳۲ فقره سرقت در بجنورد

ایسنا/خراسان شمالی فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی از دستگیری سارق سابقه دار با ۳۲ فقره سرقت از اماکن خصوصی در بجنورد خبر داد.

سردار سعید مطهری زاده در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در پی وقوع چندین مورد سرقت از اماکن خصوصی و منازل خالی از سکنه در سطح شهرستان بجنورد، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با بررسی های فنی و اطلاعاتی و همچنین تلاش ۲۴ ساعته موفق شدند سارق را شناسایی کنند، افزود: متهم در یک عملیات غافلگیرانه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.
فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی با بیان اینکه متهم در بازجویی های انجام شده به ۳۲ فقره سرقت از اماکن خصوصی و منازل خالی از سکنه در سطح شهرستان بجنورد اعتراف کرد، یاد آورشد: در این رابطه یک نفر مالخر نیز دستگیر و در نهایت هر دو متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
سردار مطهری زاده با بیان اینکه در این رابطه شاکیان پرونده نیز شناسایی شده اند، تصریح کرد: هر دو متهم با صدور قرار بازداشت موقت راهی زندان شدند.
فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی در پایان با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش شهروندان و جامعه خط قرمز پلیس است، از شهروندان خواست تا ضمن توجه به توصیه و هشدار های پلیس در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *