اخبار 11 23 آبان 140011:16 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

خیز بلند تنیس یزد با اهتمام به جذب استعدادها

خیز بلند تنیس یزد با اهتمام به جذب استعدادها

ایسنا/یزد رئیس هیات تنیس استان یزد با اشاره به جایگاه خوب تنیس یزد در کشور، از اقدامات و ابتکارات این هیات ورزشی برای جذب و پرورش استعدادهای این رشته ورزشی در استان که بعضاً مورد توجه دیگر استانها نیز قرار گرفته است، خبر داد.

«محمد آرمین» در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: آکادمی آموزش تنیس برای افراد زیر ۱۴ سال از سال پیش برای اولین بار در یزد اجرایی شد که این ابتکار استان یزد مورد توجه هیات‌های تنیس استان‌های دیگر نیز قرار گرفت.

وی با بیان این که هیات تنیس استان یزد پس از تهران، اصفهان و مازندران در جایگاه چهارم کشور قرار دارد، افزود: برای ارتقای تنیس یزد در سطح کشور سعی شده از همکاری مربیان برحسته‌ای از شهرهایی همچون تهران و قم برای مستعدین این رشته کمک گرفته شود.

رئیس هیات تنیس استان در ادامه خاطرنشان کرد: مطرح‌تر شدن تنیس یزد نیازمند همکاری ادارات و ارگان‌های مختلف و حمایت‌ و تشویق‌های دولتی است ولی متاسفانه مسئولان برای ورزش آن گونه که باید هزینه نمی‌کنند.
آرمین در پایان نیز یادآور شد: در حال حاضر برای جذب استعدادهای این رشته ورزشی، از هزینه‌های ثبت‌نام ورزشکاران کاسته شده و به همین میزان نیز صرف مخارج ساعتی تمرین بازیکنان از جمله اجاره و مسطح ساختن زمین بازی شده است.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *