اخبار 17 29 آبان 14003:35 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

جهاددانشگاهی زنجان به خوبی زمینه اشتغال جوانان را پایه‌ریزی کرده است

جهاددانشگاهی زنجان به خوبی زمینه اشتغال جوانان را پایه‌ریزی کرده است

ایسنا/زنجان معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: جهاددانشگاهی زنجان به خوبی جنبه‌های نرم‌افزاری و فناوری جدید را برای افراد تحصیل‌کرده پایه‌ریزی کرده است.

انسیه خزعلی در گفت‌وگوی اختصاصی با ایسنا، در رابطه با عملکرد جهاددانشگاهی استان زنجان در حوزه اشتغال زنان، اظهار کرد: طی بازدیدی که از جهاددانشگاهی زنجان در جریان سفر رئیس‌جمهور به استان داشتیم، عملکرد بسیار خوبی را در حوزه اشتغال به خصوص فناوری‌های نوین داشت.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی زنجان جنبه‌های نرم‌افزاری و فناوری جدید را برای افراد تحصیل‌کرده پایه‌ریزی کرده است، افزود: اقدامات لازم و کارهای نوینی در شرایط فعلی انجام شده بود، زیرا بازار کار خوبی می‌تواند داشته باشد و نیاز روز مردم را برآورده کند.

این مسئول با بیان اینکه جهاددانشگاهی زنجان در آینده برنامه خوبی در حوزه زنان دارد، تصریح کرد: زنان در جهاددانشگاهی زنجان عمدتاً در بخش‌های سنتی فعالیت می‌کردند که اگر بتوانند در بخش زنان گسترش دهند، بسیار خوب می‌شود.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده در رابطه با ارائه طرح جهاددانشگاهی زنجان برای راه‌اندازی مرکز رشد صنایع فرهنگی خلاق ویژه بانوان، گفت: طرح‌های ارائه شده در جهاددانشگاهی زنجان بررسی می‌شود و پس از آن به بخش‌های ذی‌ربط منتقل خواهد شد.

خزعلی خاطرنشان کرد: در جلسه شورای اداری استان زنجان که با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد، در رابطه با اختصاص بودجه صحبت کرده‌ام.

منبع: ايسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *