اخبار 21 3 آذر 14008:13 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

اردبیل وضعیت مطلوبی در عدم بروز تنش‌های کارگری دارد

اردبیل وضعیت مطلوبی در عدم بروز تنش‌های کارگری دارد

ایسنا/اردبیل سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: استان اردبیل به جهت عدم بروز تنش‌های کارگری در وضعیت مطلوبی نسبت به سایر استان‌های کشور قرار دارد.

بهروز رحیم‌زاده سوم آذر در جلسه هیئت اندیشه‌ورز قشر بسیج کارگری و کارخانجات با اعلام این خبر افزود: هم اکنون ۲ واحد مشکل‌دار در استان وجود دارد که تلاش می‌شود با حل مشکل این ۲ واحد خللی به تولید و معیشت کارگران وارد نشود.

وی تصریح کرد: در سایه همدلی دستگاه‌های اجرایی، تلاش کارفرمایان و بصیرت کارگران خوشبختانه طی سال جاری شاهد هیچ‌گونه تعدیل‌نیروی کار در واحدهای تولیدی استان نبودیم.

عضو شورای اداری استان اردبیل، کارفرمایان و کارگران را فرماندهان و سربازان جبهه جنگ اقتصادی دانست و گفت: دشمن با اعمال شدیدترین تحریم‌ها و نشانه‌گیری اقتصاد و تولید کشور به‌عنوان یک اصل مهم به دنبال فروپاشی نظام است و کارگران و کارفرمایان با تلاش شبانه‌روزی و جهادی توطئه و نقشه‌های دشمن را بی‌اثر کرده‌اند.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: امروز ایران اسلامی با هدایت‌های بی‌بدیل رهبری معظم انقلاب و با مجاهدت‌های بی‌نظیر فرزندان این مرزبوم همچون سردار پرافتخار و سرافراز ایران اسلامی و جبهه مقاومت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمانشان و دانشمندان متعهدی همچون شهید فخری‌زاده‌ها و رویش‌های انقلابی همانند شهید حججی ها توانسته در اوضاع آشوب امروز منطقه، امنیت و اقتدار را به نمایش بگذارد و اگر شعار سال رهبری معظم انقلاب در حوزه تولید و رفع موانع آن و پشتیبانی همه‌جانبه مسئولان محقق شود قطعاً مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم هم برطرف خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *