اخبار 21 3 آذر 14001:23 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

فعالیت اقتصادی مشاغل پرریسک چه زمانی از سر گرفته می‌شود؟

فعالیت اقتصادی مشاغل پرریسک چه زمانی از سر گرفته می‌شود؟

ایسنا/خراسان جنوبی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از ارائه خدمت مشاغل کم ریسک از 23 فروردین خبر داد و گفت: کسب و کارهای پرریسک تا آخر فروردین تعطیل می‌مانند.

الیاس جویبان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: برطبق مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا، به جز عرضه کنندگان کالاهای اساسی، بقیه مشاغل تا 23 فروردین تعطیل هستند.

وی با بیان اینکه کسب و کارهای پرریسک تا آخر فروردین تعطیل می‌مانند، افزود: از 23 فروردین به بعد احتمالا برای مشاغل کم ریسک کشیک گذاشته می‌شود و همه این موارد بستگی به مصوبات ستاد کرونای استان دارد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه از شنبه برای باز بودن و ارائه خدمت مشاغل کم ریسک و متوسط تصمیم‌گیری خواهد شد، تصریح کرد: این مشاغل با مراعات پروتکل‌های بهداشت و درمان به ارائه خدمت خواهند پرداخت.

جویبان با بیان اینکه خواربارفروشی‌ها و مراکز عرضه کالاهای اساسی همچنان باز خواهند بود، خاطرنشان کرد: مراکزی که با تجمع جمعیت همراه بوده مانند پاساژها، استخرها و مراکز ورزشی احتمالا تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *