اخبار 23 5 آذر 14002:25 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

برخورد پلیس با مراکز قمار و فساد

برخورد پلیس با مراکز قمار و فساد

رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از برخورد قاطع پلیس با مراکز قمار و فساد خبر داد.

سرهنگ پیام کاویانی در گفت‎‌وگو با ایسنا، درباره اینکه آیا مشابه طرحی که اخیرا پلیس امنیت برای برخورد با مراکز قمار در تهران اجرا کرد، دوباره اجرا خواهد شد یا خیر، گفت: ما به عنوان پلیس طرحمان مقابله با مراکز جرم و فساد است و مستمرا این طرح ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: اما یک نکته وجود دارد و موضوع این است که آیا این افراد اصلاح می‌شوند یا خیر. این موضوع در حیطه وظایف و اختیارات پلیسی نیست و دستگاه‌های دیگری باید در این حیطه باید ایفای نقش کنند که آسیب های اجتماعی به حداقل ممکن برسد.

رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ادامه داد: آنچه که ما در قمارخانه می‌بینیم معلول یک سری علت هایی است که در جامعه وجود دارد. شاید این موضوع از نهاد خانواده آغاز شده و یکسری کم کاری ها و عدم نظارت و تربیت صحیح سبب آن شده  و در ادامه نیز به نهادهای بالاتر اجتماعی نظیر دوستان ناباب و … می رسد، لذا دستگاه هایی که متولی پیشگیری از آسیب های اجتماعی هستند، ان شالله بتوانند اقدامات خود را انجام داده و در این زمینه موفق شوند .

وی درباره اینکه آیا برخورد پلیس با قمارخانه ها و … ادامه خواهد داشت نیز به ایسنا گفت: همانطور که گفتم ما هم قطعا با این موارد برخورد می‌کنیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *