اخبار 25 8 آذر 140010:01 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

آماده باش 100 آتش نشان سنندجی در چهارشنبه آخر سال

آماده باش 100 آتش نشان سنندجی در چهارشنبه آخر سال

ایسنا/کردستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از آماده باش 100 نفر از نیروهای عملیاتی آتش نشان سنندجی در ایستگاه ‌های 8 گانه سطح شهر خبر داد و گفت: سه اکیپ آتش نشانی از 15 اسفند ماه در سه نقطه اصلی سطح شهر مستقر شدند.

محمد سهیل فضل وزیری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: آتش نشانان سنندجی در چهارشنبه آخر سال در آماده باش کامل به سر می برند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج عنوان کرد: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و افزایش تردد و ترافیک شهری به جهت دسترسی به خدمات ایمنی و اطفاء حریق در زمان بروز حوادث احتمالی  تمهیداتی  صورت گرفته است.

محمد سهیل فضل وزیری بیان کرد: متاسفانه در چهارشنبه آخر سال همواره شاهد حوادث ناگواری بودیم که این سازمان تمهیدات لازم جهت امداد رسانی بموقع به شهروندان را صورت داده است.

وی گفت:  100 نفر از نیروهای عملیاتی آتش نشان سنندجی در ایستگاه‌های 8 گانه سطح شهر برای مقابله با حوادث احتمالی چهار شنبه آخر سال در آماده باش کامل هستند.

وی افزود: در راستای اجرای مصوبات ستاد بحران کشور و استان، علاوه بر انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور مقابله با حوادث احتمالی در چهارشنبه آخر سال و عید نوروز سه اکیپ از آتش نشانان سنندجی در سه نقطه اصلی از شهر سنندج هم مستقر شدند.

مهندس فضل وزیری عنوان کرد: این سه اکیپ از نیمه دوم اسفند ماه در میدان آزادی، میدان انقلاب و سه راه حبیبی استقرار یافته اند.

وی از شهروندان در خواست نمود: با توجه به شیوع ویروس کرونا از هر گونه تجمع و همچنین  برپایی آتش و استفاده از مواد محترقه خودداری نموده و خانواده با نظارت بر رفتار فرزندان خود در کاهش حوادث چهارشنبه آخرسال همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *