اخبار 25 8 آذر 140011:12 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

جانبازان نخاعی بازوان توانمند بنیاد برای حل مشکلات ایثارگران هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در نشست گروه پیگیری جانبازان نخاعی گفت: جانبازان عزیز نخاعی بازوان توانمند بنیاد برای حل مشکلات جامعه معزز ایثارگری هستند.

به گزارش ایسنا، هدایت مظلومی در نشست گروه پیگیری جانبازان نخاعی استان مازندران با بیان اینکه جانبازان نخاعی، سند افتخار ملت محسوب می‌شوند، گفت: رسیدگی به مشکلات جانبازان نخاعی، یکی از اولویت‌های بنیاد در راستای خدمت‌رسانی است.
مظلومی با اشاره به اینکه تلاش و کوشش جانبازان بعد از دوران جنگ در بسیاری از عرصه‌ها پررنگ است افزود: جانبازان عزیز نخاعی بازوان توانمند بنیاد برای حل مشکل جامعه ایثارگری هستند.
مدیرکل بنیاد استان مازندران تصریح کرد: اگر امروز خدماتی به این اسطوره‌های استقامت ارائه می‌شود از نگاه وظیفه و تکریم است. جایگاه و منزلت ایثارگران در هر شرایطی باید حفظ شود و این ادای دین یک امر ضروری است. جانبازان نخاعی در بسیاری از زمینه‌ها با بنیاد همراه هستند و همکاری این عزیزان در جهت رفع مشکلات و موانع ایثارگران قابل تحسین است.
وی دسترسی جانبازان نخاعی به خدمات درمانی را ضروری دانست و گفت: با توجه به ویروس کرونا و شرایط جسمی جانبازان عزیز نخاعی، اقدامات پزشکی و تهیه اقلام و لوازم بهداشتی، پزشکی به موقع انجام می‌گیرد.
مظلومی در آستانه فرا رسیدن روز جانباز و گرامی‌داشت یاد و خاطره جانبازان شهید نخاعی استان گفت: جانبازان عزیز، سختی‌ها و دشواری‌های دوران جانبازی خود را با مقاومت و صبر خویش به حلاوت تبدیل کردند.
در این نشست مسئول گروه پیگیری جانبازان نخاعی، مسائل و موضوعات مرتبط با مرکز توانبخشی در حوزه درمانی، ورزشی  را مطرح کرد.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *