اخبار 25 8 آذر 140011:11 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

جلب رضایت مردم در اولویت کار مدیران باشد

جلب رضایت مردم در اولویت کار مدیران باشد

دقایقی قبل رئیس جمهور کشورمان در تماس تلفنی با استاندار هرمزگان آخرین وضعیت استان پیرامون بارندگی های اخیر ، آبگیری  سدها، تردد و شرایط راههای ارتباطی ،خدمات رسانی به گردشگران و مسافران نوروزی ،کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم ،خدمت رسانی پلیس در تامین امنیت ترافیک  را جویا شد.
به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، دکتر روحانی با قدردانی از مهمان نوازی مردم هرمزگان از مهمانان نوروزی ،تلاش نماینده عالی دولت، مدیران کل وستادی، فرمانداران، بخشداران و دهیاران را در خدمت به مردم ستود.
رئیس جمهور با تبریک سال جدید و روز طبیعت به مردم هرمزگان ابراز امیدواری کرد که سال ۱۳۹۸برای مردم عزیز  ایران همراه با خیر و برکت باشد.
استاندار هرمزگان در این تماس تلفنی گفت: مجموعه مدیران استان با همه توان در کنار مردم آماده خدمت رسانی هستند و بحمدالله شرایط مطلوبی بر استان از جنبه های امنیتی،خدمت رسانی ،اسکان گردشگران خاصه در زمان بارندگی حاکم است.
فریدون همتی با قدردانی از عنایت رئیس جمهور نسبت به مردم هرمزگان گزارش کاملی از وضعیت بارندگی های اخیر در استان، نحوه خدمت رسانی به مردم و مهمانان نوروزی، حجم ورود گردشگران و مسافرین به استان مدیریت راه ها، آمادگی کامل دستگاه های اجرایی استان در مواجهه با بارندگی های احتمالی آینده، مدیریت تامین کالاهای اساسی و ضروری مردم را  ارائه کرد و اطمینان داد شرایط موجود کاملا رضایت بخش است و تلاش مجموعه مدیران  افزایش رضایت مندی عمومی است.
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *