اخبار 25 8 آذر 14004:19 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

پرداخت خسارت سیلاب به چهارمحال و بختیاری همانند استان گلستان است

پرداخت خسارت سیلاب به چهارمحال و بختیاری همانند استان گلستان است
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: هر نوع خسارتی که به سیل زدگان استان گلستان پرداخت می‌شود ، همان نوع خسارت نیز از سوی دولت به چهارمحال و بختیاری اختصاص خواهد یافت.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی استانداری، اقبال عباسی 12 فروردین‌ماه پس از دیدار با معاون سازمان برنامه و بودجه کشور در شهرکرد، اظهار کرد: دولت مصمم است، پرداخت خسارت سیلاب در این استان ، همانند استان گلستان باشد.
استاندار اضافه کرد: هر نوع خسارتی که به سیل زدگان استان گلستان پرداخت می‌شود ، همان نوع خسارت نیز از سوی دولت به چهارمحال و بختیاری اختصاص خواهد یافت.
وی افزود:  میزان خسارت موج اول بارش‌ها در چهارمحال و بختیاری بیش از 4 هزار میلیارد ریال است که بخش‌های زیربنایی، کشاورزی و خانه‌های مسکونی را دچار آسیب کرد.
استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در این سیلاب بخش زیرساختی یک هزار و 770 میلیارد ریال و خانه‌های روستایی و شهری 710 میلیارد ریال و بخش کشاورزی یک هزار و 520میلیارد ریال آسیب دید.
عباسی ادامه داد :دولت در مصوبه اخیر خود 500میلیارد ریال اعتبار علی الحساب برای جبران خسارت های سیلاب موج اول بارش ها به چهارمحال و بختیاری اختصاص داده است.
معاون سازمان برنامه و بودجه کشور به نمایندگی از این سازمان و دولت روز دوشنبه از نزدیک در جریان روند مدیریت بحران و میزان خسارت های ناشی از سیلاب موج اول بارش‌ها قرار گرفت.
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *