اخبار 25 8 آذر 14008:31 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

ارائه ۲۵ خدمت کمیته امداد به صورت کاملاً غیرحضوری

ارائه ۲۵ خدمت کمیته امداد به صورت کاملاً غیرحضوری

ایسنا/لرستان مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: در حال حاضر ۲۵ خدمت از مجموعه خدماتی که کمیته امداد به اعضای تحت پوشش ارائه می‌دهد کاملاً غیرحضوری شده است.

جاسم محمدی فارسانی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به این‌که بعضی از اتفاقات کمک می‌کنند ما به یک پیشرفتی برسیم، اظهار کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری در رابطه با تحریم‌ها موضوع اقتصاد مقاومتی را مطرح می‌کنند، اگر به تمام معنا به آن عمل شود بخش عمده‌ای از مشکلات ما حل خواهد شد.

وی ادامه داد: ما از سال‌ها قبل در بخش امداد هوشمند و کارآمد حرکت‌های خوبی را دنبال کردیم که ویروس کرونا به این موضوع شدت بخشید و در توسعه و اقدامات لازم آن کمک‌هایی داشت.

محمدی فارسانی عنوان کرد: در حال حاضر ۲۵ خدمت از مجموعه خدماتی که کمیته امداد به اعضای تحت پوشش ارائه می‌دهد کاملاً غیرحضوری شده است.

مدیرکل کمیته امداد لرستان تأکید کرد: مددجویان با ورود به سامانه e.emdad.ir می‌توانند با وارد کردن کد مددجویی خود به صورت الکترونیکی درخواست‌های خود را ارسال کنند و همکاران پاسخ آن‌ها را می‌دهند.

وی تصریح کرد: این خدمات در حوزه ازدواج، جهیزیه، مسکن، درمان، دانش‌آموزی، دانشجویی و خدمات فرهنگی دیگر است که امیدواریم در آینده نزدیک به ۳۶ خدمت افزایش پیدا کند.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *