اخبار 25 8 آذر 140010:09 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

ضرورت ارتقای زیرساخت‌های برق قرچک

ضرورت ارتقای زیرساخت‌های برق قرچک

ایسنا/تهران فرماندار: ضرورت ارتقای زیرساخت‌های برق قرچک فرماندار قرچک گفت: با توجه به استقبال سرمایه‌گذاران از این منطقه بخصوص شهرک صنعتی و همچنین با توجه به استقرار و فعالیت تولیدی صنوف مختلف تهران در قرچک، ارتقای زیرساخت‌های اساسی از جمله برق در این منطقه ضروری است.

بهمن خطیبی عصر شنبه ۲۳ اسفندماه در دیدار با مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران بیان کرد: در طول فعالیت دولت تدبیر و امید اقدامات بی‌بدیلی در حوزه آب و برق رخ داده ؛ به طور متوسط در طول فعالیت دولت یازدهم و دوازدهم، هرساله بیش از ۲۵۰۰ مگاوات ظرفیت تولید برق از طریق احداث نیروگاه‌های حرارتی ، تجدیدپذیر، مقیاس کوچک و تولید پراکنده و همچنین ارتقای توان واحدهای حرارتی و رفع محدودیت تولید افزایش یافته است.

وی ادامه داد: در قرچک نیز طی سال‌های اخیر با توجه به ساخت مجتمع‌های مسکونی، اقدامات خوبی در راستای برق‌رسانی به این واحدها صورت گرفته و ما پیش‌بینی می‌کنیم با توجه به مهاجرپذیر بودن این منطقه و قیمت مناسب مسکن نسبت به تهران و همچنین رونق شهرک صنعتی، خانوارهای بیشتری در قرچک سکونت یابند که با این وجود ارتقای زیرساخت برق امری ضروری است.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک یادآور شد: به منظور تأمین و پایداری برق واحدهای شهرک صنعتی قرچک و برای بهره‌برداری کامل پست ۶۳ کیلوولت پیگیری‌های متعدد صورت گرفته و شرکت برق نیز اقدامات خوبی داشته است.

خطیبی تصریح کرد: جابجایی تأسیسات دستگاه‌های خدمات‌رسان در مسیر دو پروژه تقاطع‌های غیرهمسطح داودآباد و محمدآباد نیز از ضروریات اجرای این دو پروژه مهم و حیاتی شهرستان بوده که اداره برق نسبت به این مهم اقدام کرده است.

فرماندار شهرستان قرچک اظهار کرد: درخصوص روشنایی جاده بخصوص در محور کمربندی جنوبی و جاده صالح‌آباد مشکلاتی وجود دارد که این هم باید با تعامل لازم بین شرکت برق، شهرداری و سایر ارگان‌های مرتبط به سرانجام رسیده چرا که تحقق مطالبات مردم و رضایت آنها در اولویت قرار دارد.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *