اخبار 26 10 آذر 14001:58 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

سومین جشنواره عکس “خنکای لور” برگزار می‌شود

سومین جشنواره عکس "خنکای لور" برگزار می‌شود

ایسنا/هرمزگان رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بندرعباس از برگزاری سومین جشنواره عکس “خنکای لور” با موضوع فضای سبز و مبلمان شهری خبر داد.

مصطفی خادم صبح امروز(۲۳ اسفندماه) در جمع خبرنگاران، با اعلام این خبر اظهار کرد: به همت این سازمان و همزمان با آغاز سال نو و فصل بهار  مسابقه عکس با مضمون گل‌های فصلی و گونه های گل‌دار، المان و مبلمان شهری و زیباترین منظر شهری سطح شهر برگزار می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه این مسابقه در دو بخش موبایلی و حرفه ایی برگزار می شود عنوان کرد: منظور از عکس های موبایلی، تصاویری است که با موبایل یا دوربین های دیجیتالی گرفته می شوند، و عکس حرفه ای هم تصاویری هست که با دوربین های حرفه ای ثبت شده باشد.

خادم ادامه داد: هر عکاس می‌تواند برای شرکت در جشنواره در دو بخش موبایلی و حرفه ایی با ارسال حداقل ۵ و حداکثر ۱۰ اثر شانس خود را برای برتری امتحان کند.

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس تصریح کرد: عکس های ارسالی بدون تغییرات و اصلاحات نرام افزاری و باید در فرمت Jpg و یا Jpeg و در حجم حداقل سه مگابیت و حداکثر ۱۵ مگابیت (۵۰۰۰*۳۵۰۰ پیکسل) ارسال شوند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه فرستنده عکس به عنوان صاحب اثر شناخته می‌شود، خاطرنشان کرد:  شرکت برای کلیه علاقمندان و عکاسان آزاد بوده و کلیه شرکت کنندگان بایستی مشخصات کامل خود را بهمراه اثر ارسال کنند.

این مسئول در ادامه یادآور شد: از آنجایی که سازمان سیما منظر به عنوان برگزار کننده و دبیرخانه این جشنواره محسوب می‌شود، تصمیم گیری در مورد کلیه مسائل پیش بینی نشده در آیین نامه بر عهده دبیرخانه جشنواره بوده و همچنین این دبیرخانه حق استفاده از آثار برتر را تالیفات، پوسترها و غیره با ذکر نام صاحب اثر خود محفوظ می دارد.

خادم با اعلام شماره تماس دبیرخانه برگزاری مسابقات به شماره ۰۷۶۳۳۷۵۷۹۶۵ گفت: علاقمندان شرکت در این مسابقه از تاریخ ۲۰ اسفندماه جاری لغایت ۲۰ فروردین ماه نسبت به ارسال آثار خود به آدرس اینترنتی  smfazayesabz@bandarabbas.ir اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری واقع در کوی آزادشهر_ خیابان شهید تندگویان_ کوچه هرمزگان ۲ است.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *