اخبار 27 11 آذر 14008:07 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

بیش از 7 هزار نفر در گیلان به پویش بهرفت پیوستند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: بیش از 7 هزار و  400نفر  در گیلان به پویش بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) پیوستند.

مهدی ولی پور در گفت و گو با ایسنا-منطقه گیلان، با اشاره به پایان طرح ملی امداد و نجات نوروزی هلال احمر گیلان گفت: از آغاز طرح ایمنی و سلامت در ۴۳ ایستگاه ایمنی و سلامت روزانه بیش از ۲ هزار نفر از خدمات متعدد این طرح در استان بهره مند شدند.

وی با بیان اینکه بیش از 7 هزار و 400نفر به کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی جمعیت هلال احمر پیوستند  ادامه داد: کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی جهت کاهش تصادف و حوادث جاده ای است که جوانان جمعیت ضمن پیوستن به این کمپین مسافرین و مردم را تشویق به پیوستن به این کمپین می کنند.

ولی پور افزود: طرح پیمان جمعیت هلال احمر که در راستای کاهش آسیب های اجتماعی مانند اعتیاد است که اعضای جوان سرگروه این طرح هر کدام با جذب عضو  وارایه آموزش های لازم به انان در جهت آشنایی عموم مردم به ویژه جوانان با معضل اعتیاد و عوارض خانمانسوز ان آشنا می شوند .

وی گفت: یکی از خدمات ایستگاه های ایمنی وسلامت معرفی طرح پیمان و ارایه آموزش های لازم این طرح به مراجعین است که از آغاز طرح تا امروز 6 هزار و 70 نفر از این طرح استفاده کردند.

ولی پور خاطرنشان کرد: مسافرین و خانواده ها ضمن مراجعه به ایستگاههای ایمنی و سلامت با خیالی آسوده و آرامش کودکان خود را به جوانان مهربان ووخوشروی حاضر در ایستگاه ها می سپارند تا در آغوش پر مهر هلال احمری ها ضمن بازی و نقاشی آموزش های مناسب سن شان را دریافت کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان اظهار کرد: بیش از 41 هزار بسته آموزشی و فرهنگی شامل سی دی ، بروشور و نقشه بین مراجعین توزیع شد همچنین 5 هزار و 131 نفر از فضای دوستدار کودک جمعیت هلال احمر که محیطی امن و ارام می باشد استفاده کردند.

وی گفت: بیش از 2 هزار و 351 نفر از خیمه های نماز هلال احمر گیلان که در کنار ایستگاههای سلامت و ایمنی برپا می باشد بهره مند شده و 7 هزار و 10  نفر نیز از خدمات طرح سحاب ” دوچرخه سواران امداد رسان ” استفاده کردند.منبع: ايسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *