اخبار 29 13 آذر 14004:35 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 0 دقیقه
کپی شد!
0

برگزاری دوره‌های آموزشی کارکنان شهرداری‌های تابعه استان هرمزگان

مدیر مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی هرمزگان گفت: دوره‌های آموزشی کارکنان شهرداری‌های تابعه استان هرمزگان توسط مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی هرمزگان در حال برگزاری است.

به گزارش ایسنا،  منطقه خلیج‌فارس،   سیما استقلال اظهار کرد: مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی هرمزگان در سال 97 قراردادی با سازمان امور شهرداری‌های استانداری هرمزگان به‌منظور ارائه خدمات آموزشی به کارکنان شهرداری‌های تابعه استان منعقد کرد.

وی عنوان کرد: این قرارداد در غالب 22 عنوان دوره آموزشی برای حدود 930 نفر از کارکنان شهرداری‌های تابعه استان هرمزگان منعقد شده و دوره‌ها از اسفندماه 97 آغاز و تا تیرماه سال جاری ادامه دارد.

مدیر مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی هرمزگان با بیان اینکه در این دوره‌ها از اساتید مجرب استانی و کشوری بهره گرفته شده است، افزود: دوره‌ها دو روز در هفته از ساعت 8 صبح تا 5 بعدازظهر همراه با پذیرایی از اساتید و فراگیران و بر اساس مجوز از کمیته راهبری و توانمندسازی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در حال برگزاری است.

استقلال خاطرنشان کرد: دوره‌های آموزشی کارکنان شهرداری‌های تابعه استان هرمزگان در پایان دوره‌ها و پس از برگزاری آزمون به کارکنان شهرداری‌های تابعه استان گواهی‌نامه معتبر اعطا خواهد شد.منبع: ايسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *