اخبار 30 14 آذر 14004:42 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

پیش‌بینی بارش‌های پراکنده برای نیمه شمالی و شمال‌شرقی قزوین

پیش‌بینی بارش‌های پراکنده برای نیمه شمالی و شمال‌شرقی قزوین

ایسنا/قزوین کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین اعلام کرد: برای فردا شب دوشنبه ۱۸ اسفند و اوایل وقت سه‌شنبه ۱۹ اسفند در نیمه شمالی و شمال‌شرقی استان گاهاً افزایش ابر و در برخی مناطق بارش‌های پراکنده را پیش‌بینی می‌کنیم.

مهدی آخوندی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: امروز یکشنبه ۱۷ اسفند و فردا دوشنبه ۱۸ اسفند وضعیت جوی به نسبتاً پایدار است؛ برای فردا شب دوشنبه ۱۸ اسفند و اوایل وقت سه‌شنبه ۱۹ اسفند در نیمه شمالی و شمال‌شرقی استان گاهاً افزایش ابر و در برخی مناطق بارش‌های پراکنده را پیش‌بینی می‌کنیم.

وی ادامه داد: چهارشنبه ۲۰ اسفند وضعیت جوی پایدار است و پنج‌شنبه ۲۱ اسفند شاهد ورود سامانه بارشی به استان خواهیم بود که اطلاعات دقیق‌تر آن در روزهای آتی اعلام خواهد شد. روز جمعه ۱۵ اسفند بیشترین بارش در معلم کلایه به میزان ۹.۸ میلی‌متر به ثبت رسید، همچنین در رازمیان ۸.۸ و در قزوین نیز پنج میلی‌متر بارش به ثبت رسید.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته در سردترین ساعات کمترین دما در آوج، قزوین و بوئین‌زهرا با منفی ۲۳ درجه به ثبت رسید و در گرم‌ترین ساعات نیز دمای قزوین ۱۵ درجه سلسیوس ثبت شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *