اخبار 33 18 آذر 140011:10 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

تشکیل 1100 پرونده تخلف در نوروز 98

تشکیل 1100 پرونده تخلف در نوروز 98
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه نوروز سال 1398 تاکنون، 1100 فقره پرونده تخلف به ارزش 28 میلیارد و 800 میلیون ریال برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، سعید نبیل رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اظهار کرد: این تعداد پرونده طی بیش از 21 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی استان قزوین تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

وی به برگزاری مستمر گشت‌های مشترک بازرسی در نوبت صبح و عصر اشاره و تصریح کرد: از ابتدای این طرح بیش از 78 مورد گشت مشترک با سایر دستگاه‌های نظارتی در راستای نظارت هر چه بهتر و بررسی تمامی جوانب به‌منظور رعایت حقوق مصرف‌کنندگان از سوی واحدها در سطح استان برگزارشده است.

نبیل تصریح کرد: در مدت اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز سال 98 تاکنون تعداد 894 گزارشات مردمی از طریق سامانه 124 به‌صورت تلفنی، حضوری و ثبت در سامانه دریافت شد که پیگیری و بررسی تمامی شکایت‌های واصله توسط تیم‌های بازرسی سازمان صمت صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی واحدهای صنفی و غیرصنفی عرضه‌کننده کالا و خدمات مراتب را به سامانه ارتباطی 124 این سازمان در مرکز استان و ادارات تابعه در شهرستان‌ها اعلام کنند تا ضمن بررسی گزارش با متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین همچنین یادآور شد: اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز سال 1398 از تاریخ یکم بهمن‌ماه سال گذشته آغاز و تا پانزدهم فروردین سال جاری در سطح استان ادامه داشت.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *