اخبار 33 18 آذر 140010:33 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

راه‌اندازی صندوق حمایت از بخش کشاورزی در بافق

فرماندار بافق با اشاره به اهمیت حمایت از توسعه بخش کشاورزی در جهت رونق بخشی و ایجاد بستر مناسب در این حوزه، گفت: صندوق حمایت از بخش کشاورزی در بافق راه‌اندازی شد .

« محمدزاده رحمانی» در گفت وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه یزد، با اشاره به اهمیت ایجاد صندوق حمایت از بخش کشاورزی در شهرستان بافق، اظهار کرد: این صندوق که در گذشته استانی بود و تنها تعاونی ها سهامدار آن بودند، با تشکیل در شهرستان‌ها امکان عضو شدن افراد حقیقی و حقوقی را نیز فراهم کرد .

وی هدف از ایجاد این صندوق را حمایت از توسعه بخش کشاورزی در جهت رونق بخشی و ایجاد بستر مناسب در این حوزه دانست و افزود: کشاورزان بافقی با عضویت در این صندوق می توانند بدون ضامن و بروکراسی های اداری، از تسهیلات کم بهره تنها با ارائه یک برگ چک ضمانت بهره مند شود .

فرماندار بافق در پایان با بیان این که منابع مالی صندوق حمایت از بخش کشاورزی از سوی کشاورزان و افراد حقیقی و قسمتی از آن نیز از طرف دولت تامین می شود، گفت: این صندوق با اعتبار اولیه بیش از ۱۰ میلیارد ریال تشکیل شده است که با شروع به فعالیت آن زمینه استفاده فعالین در بخش‌های مختلف کشاورزی اعم از موسسات، شرکت ها و اشخاص حقیقی را از تسهیلات قرض الحسنه در مبالغ خرد و کلان فراهم می‌کند .منبع: ايسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *