اخبار 33 18 آذر 140010:33 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

زمين‌خواري در فامنين

زمين‌خواري در فامنين
فرمانده انتظامي استان همدان از كشف يك فقره زمين خواري به متراژ بيش از 80 هزار مترمربع در شهرستان فامنین خبر داد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه همدان و به نقل از پایگاه خبري پليس، سردار بخشعلی کامرانی صالح در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه 88 هزار مترمربع از اراضي ملي واقع در یکی از روستاهاي شهرستان فامنين توسط يكی از اهالي این روستا به صورت غيرقانوني تصرف و زيركشت رفته است، بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
 
وی با بیان اینکه با هماهنگي مقام قضائي و با همكاري و تعامل با اداره منابع طبيعي شهرستان، اين فرد به اتهام تصرف اراضي ملي دستگير شد، ادامه داد: بنا به نظر كارشناسان منابع طبیعی، ارزش اين اراضي حدود 2 ميليارد و 700 ميليون ريال برآورد شده است.
 
فرمانده انتظامي استان در پايان با اشاره به برخورد قاطع پلیس با قانون شکنان و سودجویان از اموال عمومی گفت: پلیس با تعامل و همکاری با سایر نهادها اجازه سوء استفاده از اراضی ملی را به این گونه افراد نخواهد داد.
 
كشف بيش از یک هزار قطعه مرغ قاچاق در فامنين
 
فرمانده انتظامي شهرستان فامنين نیز از كشف یک هزار و 176 قطعه مرغ قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.
 
سرهنگ علي حسن حيدري در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامي شهرستان فامنین با پايش محورهاي مواصلاتي و اجراي ايست و بازرسي مقطعي از یک دستگاه كاميون، یک هزار و 176 قطعه مرغ قاچاق و فاقد مجوز را کشف کردند.
 
وی با اشاره به اینکه ارزش مرغ های كشف شده توسط کارشناسان، حدود 500  ميليون ريال برآورد شده است، عنوان کرد: یک متهم در این زمینه به مرجع قضایی معرفی شد.
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *