اخبار 34 20 آذر 14005:24 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

بهره برداری از دو پروژه شهری تبریز در اسفند ماه

بهره برداری از دو پروژه شهری تبریز در اسفند ماه

ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز از تلاش این سازمان برای تکمیل و بهره‌برداری از دو پروژه شهری در اسفند ماه خبر داد.

بابک شریفی با اشاره به فعالیت عمرانی در پروژه پل همسان کابلی و 24 متری فرشته جنوبی، گفت: این پروژه در نگاه اول شبیه عرشه است ولی در واقع پنج پیمانکار در این پروژه مشغول فعالیت هستند که دو پیمانکار از طریق سازمان عمران و سه پیمانکار از طریق کارفرما یعنی شهرداری منطقه دو تبریز در حال تکمیل رمپ و لوپ‌های موجود هستند.

وی افزود: رمپ توانیر به چایکنار توسط یکی از پیمانکاران سازمان عمران در حال تکمیل است که آسفالت‌ریزی آن نیز انجام شده است.

وی با اشاره به تکمیل عرشه پل همسان کابلی اظهار کرد: تلاش می‌کنیم عرشه پل همسان را نیز در عرض 25 روز تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

شریفی یادآور شد: پروژه پل همسان پروژه مهمی است که علاوه بر اتصال شریان اصلی بلوار شهید باکری به بلوار استاد شهریار، از لحاظ پدافند غیرعامل نیز نکات مثبتی دارد و بار ترافیکی پل کابلی را نیز کاهش می‌دهد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی خیابان 24 متری فرشته را دیگر پروژه‌ آماده بهره برداری تا پایان سال معرفی کرده و گفت: اصلاح خیابان 24 متری فرشته و اتصال به بزرگراه دوکمال پروژه دیگری است که تلاش داریم تا پایان سال به بهره برداری رسانده و تقدیم شهروندان عزیز کنیم.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *