اخبار 34 20 آذر 14005:35 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

جوکار: اروپا و آمریکا در جایگاهی نیستند که برای ما پیش شرط تعیین کنند

جوکار: اروپا و آمریکا در جایگاهی نیستند که برای ما پیش شرط تعیین کنند

رییس کمیسیون داخلی کشور و شوراها در مجلس با تاکید بر لزوم اجرای کامل قانون اقدام راهبردی در مقابله با تحریم ها بیان کرد: ۷۰ درصد مردم معتقدند که این قانون باید کامل اجرا شود.

به گزارش ایسنا، محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد در تذکر شفاهی جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس گفت: رهبری معظم انقلاب در رابطه با قانون راهبردی مقابله با تحریم های مجلس حمایت کامل خود را بارها اعلام کردند، بحث یک صدایی باید حول محور اجرای دقیق و کامل این قانون باشد، ۷۰ درصد مردم معتقدند که این قانون باید کامل اجرا شود، دولت باید یک به یک بندهای این قانون را اجرایی کند.

وی افزود: آنچه که مهم است در مقابل دشمنان و بیگانگان و کسانی که با ما مذاکره کردند و توافقات را شکستند این است که ما باید برای آنها شرط بگذاریم و آنها یعنی کشورهای اروپایی و آمریکا در جایگاهی نیستند که برای ما پیش شرط تعیین کنند.

نماینده مردم یزد در مجلس در تذکری به وزیر کشاورزی عنوان کرد: کمبود نهاده های دامی بر روی قیمت گوشت، تخم مرغ، لبنیات، شیر اثر گذاشته است و مردم را دچار مشکلات کرده است، وزیر آموزش و پرورش  توجه کند که نیروهای خرید خدمات آموزشی ۷ ماه است که حقوق دریافت نکرده اند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *