اخبار 34 20 آذر 14004:32 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

کلنگ زنی پروژه ۲۲۰ واحدی طرح اقدام ملی مسکن در گلستان

کلنگ زنی پروژه ۲۲۰ واحدی طرح اقدام ملی مسکن در گلستان

ایسنا/گلستان مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان گفت: در آیین کلنگ زنی که امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاون عمرانی استاندار و مدیران کل استان در گرگان برگزار شد، تعداد ۲۲۰ واحد در شهرک سعدآباد گرگان توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ساخته می شود.

محمدمهدی سلمان زاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این پروژه در ۲ قطعه زمین و مجموعا ۱۴ هزار مترمربع با ۱۱ بلوک، ۵ طبقه و جمعا در بنای حدود ۲۸ هزار مترمربع ساخته می شود.

وی افزود: نحوه واگذاری این واحدها برابر ضوابط و شرایط وزارت راه و شهرسازی و ثبت نام در سامانه مربوط به طرح اقدام ملی مسکن است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان بیان کرد: یکی از دغدغه های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، موضوع مسکن جوانان کم درآمد است که هدف از این اقدام واگذاری مسکن به صورت ارزان قیمت به آنان است.

به گزارش ایسنا به نقل از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان، سلمان زاده خاطرنشان کرد: سهم ساخت ستاد در این استان ۱۰۰۰ واحد است که تاکنون راه و شهرسازی توانست زمین را در اختیار ستاد قرار دهد که در صورت تحویل زمین های بیشتر از جمله منطقه مریم آباد و یا در شهرهای دیگر، ستاد آمادگی آن را دارد تا این تعداد و یا تعداد بیشتر از تعهد را به سرانجام برساند.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *