اخبار 34 20 آذر 14007:25 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

زمین مورد نیاز سرمایه گذاران بزرگ در اردبیل تامین می شود

زمین مورد نیاز سرمایه گذاران بزرگ در اردبیل تامین می شود

ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از تامین زمین مورد نیاز سرمایه گذاران بزرگ در شهرک ضنعتی اردبیل (2) خبر داد.

محمد اهلی در جریان بازدید از شهرک صنعتی شماره دو اردبیل اظهار کرد: یکی از مشکلات حال حاضر مرکز استان، کمبود زمین برای سرمایه گذاران بالخصوص سرمایه گذاران بزرگ است که با اخذ سند مالکیت فاز توسعه 95 هکتاری شهرک صنعتی اردبیل(2)، این مشکل برای چند سال آتی برطرف می شود.

وی ادامه داد: در سال های اخیر ورود به شهرک های صنعتی و حجم سرمایه گذاری های انجام شده در آن از افزایش چشمگیری برخوردار بوده است به نحوی که در حال حاضر با کمبود زمین در شهرک های صنعتی استان بالخصوص در مرکز استان مواجه هستیم.

اهلی تصریح کرد: برای حل مشکل تامین زمین برای سرمایه گذاران، مراحل توسعه شهرک صنعتی اردبیل(2) را در چندین فاز آغاز کردیم که توسعه ضلع غربی شهرک با مساحت 95 هکتار یکی از این توسعه ها بود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل ادامه داد:به طوری که با پیگیری های صورت گرفته، تملک و اخذ سند مالکیت این فاز به اتمام رسید که این بخش برای سرمایه گذاری های خارجی و کلان در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اجرای عملیات آماده سازی فاز سوم این شهرک، گفت: آماده سازی 50 هکتار از 200 هکتار فاز سوم شهرک صنعتی اردبیل(2) آغاز شده است به طوی که به محض آماده بودن این فاز، زمین مورد نیاز سرمایه گذاران خرد نیز تامین خواهد شد.

اهلی یادآور شد: توسعه این شهرک برای چند سال آتی کفایت خواهد کرد و برای تامین زمین مورد نیاز سرمایه گذاران در سال های آینده باید به فکر احداث سومین شهرک صنعتی مرکز استان با مقیاس بزرگ باشیم که این امر با کمک مسئولان استانی و کشوری میسر خواهد شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *