اخبار 35 21 آذر 14004:07 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

دولت، ملّت و مجلس به توافق برسند تا در برابر دشمنان صدای واحد داشته باشند

دولت، ملّت و مجلس به توافق برسند تا در برابر دشمنان صدای واحد داشته باشند

ایسنا/بوشهر امام جمعه موقت بوشهر گفت: دولت، ملت و مجلس باید به توافق برسند تا در برابر دشمنان یک صدای واحد داشته باشند.

حجت الاسلام حسین دشتی در خطبه ‎های نماز جمعه امروز شهر بوشهر ضمن قدردانی از تلاش‌‏های کادر درمان برای مقابله با کرونا عنوان کرد: کادر درمان با اعتقاد قلبی و برای رضایت خدا در این عرصه ایثار و جان فشانی می کنند لذا لازم است که عموم مردم با رعایت کامل پروتکل ‎های بهداشتی قدردان آنها باشند.

وی افزود: اگر فردی در یک تجمع غیرضروری بدون رعایت پروتکل‌‏های بهداشتی لازم حاضر شود و حضور او در آن جمع موجب ایجاد ضرر و زیان جانی و مالی به مردم شود، مسئولیت شرعی به همراه دارد.

امام جمعه موقت بوشهر اظهار کرد: اینکه مردم با روحیه و انگیزه جهادی در کنار ایثارگران حوزه بهداشت و سلامت قدم بردارند الگوی زیبایی برای جامعه جهانی و مایه افتخار ایران اسلامی است.

حجت الاسلام دشتی با تاکید بر ضرورت رعایت کامل شیوه ‎نامه ‎های بهداشتی گفت: مردم به ویژه در ایام منتهی به عید نوروز بایست دستورالعمل‏‌های بهداشتی را با ظرافت و حساسیت بیشتری مورد توجه قرار دهند و برای حفظ سلامتی خود و جامعه تلاش کنند.

وی خاطرنشان کرد: دولت، ملت و مجلس باید به توافق برسند تا در برابر دشمنان یک صدای واحد داشته باشند.

به گفته خطیب جمعه موقت بوشهر همانطور که ایران اسلامی با عزت نفس، روحیه جهادی و کمترین امکانات در طی هشت سال جنگ تحمیلی پیروز شد اکنون نیز باید این دوران ارزشمند دفاع مقدس سرلوحه ملت ایران قرار گیرد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *