اخبار 39 25 آذر 14006:52 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

افزایش دو برابری بهای خدمات پسماند ساختمانی در بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران

افزایش دو برابری بهای خدمات پسماند ساختمانی در بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران

اعضای شورای اسلامی شهر تهران با ۱۶ رای موافق با پیشنهاد رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران مبنی بر افزایش دوبرابری بهای خدمات پسماند ساختمانی در بودجه سال آینده شهرداری تهران موافقت کردند.

به گزارش ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و هفتاد و چهارمین جلسه شورای شهر تهران بررسی کلیات درآمدی بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران را در دستور کار داشتند که پیشنهادی از سوی زهرا صدر اعظم نوری مبنی بر افزایش ۳۰ میلیارد تومانی بهای خدمات مدیریت پسماند ساختمانی ارائه شد.

زهرا صدراعظم نوری در تشریح این پیشنهاد گفت: پیشنهاد شهرداری افزایش ۳۰ میلیاردی بهای خدمات مدیریت پسماند ساختمانی است اما براساس بررسی‌ها فرایندی که طی می‌شود خیلی بیش از این هزینه بر است. برای هر تن پسماند در حدود ۱۶۰۰ تومان مبلغ در نظر گرفتند، در حالی که هزینه‌ی آن خیلی بیشتر از این است. با بررسی با شهرداری به این جمع‌بندی رسیدیم که این رقم افزایش یابد و به ۳ هزار و ۲۰۰ تومان در هر تُن برسد.

وی ادامه داد: پیشنهاد می‌کنم با این افزایش موافقت شود واگرچه سرجمع درآمد را بالا می‌برد اما در جاهای دیگر آن را تعدیل می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، نهایتا پس از بحث و بررسی اعضای شورای اسلامی شهر تهران با ۱۶ رای موافق با پیشنهاد نوری موافقت کردند تا به این ترتیب بهای خدمات پسماند ساختمانی در بودجه سال آینده از ۳۰ میلیارد تومان به ۶۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *