اخبار 40 30 آذر 140011:51 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

نهضت ملی مسکن فرصتی برای خانه‌دار شدن مردم است

نهضت ملی مسکن فرصتی برای خانه‌دار شدن مردم است

ایسنا/فارس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، طرح نهضت ملی مسکن را فرصتی بسیار خوب برای حل مشکل مردم در زمینه خانه‌دار شدن تلقی کرد.

محمود رضایی در جلسه کارگروه امور زیربنایی استان فارس افزود: در طرح نهضت ملی مسکن هر سازمان یا اداره دست‌اندرکار طرح، باید با چند برابر انرژی قبل کار کند و این کار معمولی نیست، نهضت است.

به گزارش ایسنا به نقل از راه و شهرسازی فارس، رضایی با اشاره به لزوم آینده نگری در خصوص این طرح متذکر شد باید زمین این طرح در موقعیت‌هایی قرار بگیرد که تا صد سال آینده به مشکلی برخورد نکند.

در این جلسه مقرر شد شهرستان‌هایی که در کارگروه امور زیربنایی برای تامین زمین طرح نهضت ملی مطرح شدند ظرف مدت یک هفته باید زمین‌های پیشنهادی خود را اعلام کنند تا اقدامات بعدی انجام شود.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس نیز در این جلسه گفت: ثبت‌نام در طرح نهضت ملی تا 15 دی ماه 1400 تمدید شد و متقاضیان می توانند ثبت نام خود را تا 15 دی ماه قطعی کنند.

جعفر زاهدی گفت: 102 شهر در لیست تامین زمین و ثبت نام  برای طرح نهضت ملی مسکن در استان فارس قرار دارند که تاکنون 40 شهر در لیست ثبت نام قرار گرفته است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *