اخبار 46 9 دی 14006:33 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

لرستان ظرفیت‌های خوبی برای توسعه دارد

لرستان ظرفیت‌های خوبی برای توسعه دارد

ایسنا/لرستان رئیس سابق جهاد دانشگاهی لرستان گفت: استان ظرفیت‌های خوبی برای توسعه دارد.

دکتر سیدعلی نادر دهقانی امروز بیست و ششم بهمن ماه در آیین تکریم و معارفه رئیس جهاد دانشگاهی لرستان که در سالن اجتماعات اجتماعات این واحد برگزار شد، اظهار کرد: تقارن این معارفه با ماه رجب را به فال نیک می‌گیرم.

وی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی در این مدت ۱۷ سال به یک نهاد مطرح در استان تبدیل شده است، افزود: روحیه و فرهنگ جهادی در این سازمان نهادینه شده است.

رئیس سابق جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه کارهایی که انجام دادیم و معیارهایی درنظر داشتیم، گفت: نگاهم این است که هر کسی مسئولیتی برعهده بگیرد باید برای این استان قدم موثری بردارد و هر کسی تعلل کند خیانت کرده است.

وی افزود: هر کس مسئولیتی بر عهده می‌گیرد باید با تمام وجود آن را انجام دهد.

دهقانی بیان کرد: سالانه ۱.۵ میلیارد تومان فروش فناوری و نشا در استان داشتیم.

عضو عیات علمی جهاد دانشگاهی لرستان با تاکید بر اینکه استان ظرفیت‌های خوبی برای توسعه دارد و باید کارهای موثری در این راستا انجام دهیم، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی استان سه پروژه سنگین را طراحی و ایجاد کرده است.

وی عنوان کرد: این پروژه‌ها شامل مرکز درمان ناباروری، گلخانه کوهدشت و مرکز تحقیقات گیاهان دارویی بام لرستان هستند.

این مسئول افزود: جهاد دانشگاهی دارای نیروی انسانی توانمند بوده وپژوهشکده رویان برند جهانی است که در جهاد دانشگاهی فعالیت دارد.

دهقانی با تاکید براینکه زیرساخت‌های لازم را در جهاد دانشگاهی لرستان ایجاد کردیم، عنوان کرد: باید با برنامه‌ریزی مستمر به سمت توسعه حرکت کنیم.

وی تصریح کرد: جهاددانشگاهی تابع قوانین است و براساس ضرورت‌های استان برنامه‌ریزی و فعالیت کنیم.

در پایان این جلسه با تقدیر از زحمات دکتر سیدعلی نادر دهقانی، دکتر امین سلاحورزی به عنوان سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان معرفی و منصوب شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.