اخبار 48 12 دی 14005:32 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

امکان کاهش ۱۰ هزار نفری ارتش بریتانیا برای تحقق هدف بازنگری دفاعی

امکان کاهش ۱۰ هزار نفری ارتش بریتانیا برای تحقق هدف بازنگری دفاعی

تایمز با ارجاع به منابع گزارش داد، ارتش بریتانیا به منظور رسیدن به رقم هدف ۷۲ هزار و ۵۰۰ سرباز به عنوان بخشی از بررسی دفاعی کابینه که ماه آینده منتشر می‌شود، با کاهش گسترده نیروها مواجه است.

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک، طبق نوشته روزنامه تایمز، ژنرال “مارک کارلتون اسمیت”، رئیس ستاد کارکنان ارتش بریتانیا به وزرا گفت که می‌تواند ۱۰ هزار پرسنل را برای اهداف مورد نظر کاهش دهد تا ارتش بتواند مبالغ بیشتری برای فناوری خرج کند. این بدین معنی است که برخی گردان‌ها به منظور تقویت گردان‌های موجود، منحل می‌شوند.

یک منبع نظامی به تایمز گفت: از ارتش خواسته شد پیشنهادی ارائه کند و آن‌ها رقم ۷۲ هزار و ۵۰۰ را پیشنهاد کردند. نیازی نیست درجه‌های روی کلاه‌ها حذف شود، فقط آن‌ها جایگزین نمی‌شوند و تعداد نیروها پایین می‌آید. افراد گران هستند و بهتر است افراد کمتر، مجهز به بهترین کیت‌ها و سلاح‌ها باشند. ما نمی‌خواهیم یک ببر کاغذی باشیم. نباید به یک هواپیمای بدون سرنشین حقوق بازنشستگی پرداخت.

منابع یادآور شدند که انگیزه کاهش‌ها “تهدیدات متغیر” بوده و افزودند هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است.

طبق داده‌های سال گذشته، اگرچه هدف کنونی ارتش ۸۲ هزار است، ۸۰ هزار و ۴۰ سرباز وجود داشته و ۷۵ هزار و ۳۱۰ مورد آن‌ها به صورت تمام‌وقت آموزش دیده‌اند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *