اخبار 50 15 دی 14006:12 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

استقرار ۳۰ اکیپ ثابت و سیار در محورهای مواصلاتی شمال سیستان و بلوچستان

استقرار ۳۰ اکیپ ثابت و سیار در محورهای مواصلاتی شمال سیستان و بلوچستان

ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: تعداد ۳۰ اکیپ ثابت و سیار همزمان با شروع بارندگی ها در محورهای مواصلاتی شمال سیستان و بلوچستان مستقر شدند .

ایوب کرد در گفت وگو با ایسنا- با بیان اینکه هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بارندگی در سطح محورهای مواصلاتی از چند روز گذشته اعلام شده بود افزود: کلیه نیروها در آماده باش کامل هستند و با شروع بارش ها از عصر روز گذشته در محورهای مواصلاتی شمال استان مستقر شدند .

وی گفت: راهداران با داشتن روحیه بسیجی به طور شبانه روز به منظور فراهم آوردن آرامش مردم در سطح جاده های استان در تلاشند و عظمت کار آن ها در جاده های کوهستانی و سخت گذر به وضوح بیشتری دیده می شود .

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: ۳۰ اکیپ ثابت و سیار راهداری با بکارگیری ۱۸۵ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین با تعداد ۳۳۵ راهدار به منظور روان سازی ترافیک ، اطمینان از تردد ایمن رانندگان و مسافران و امداد رسانی در محورهای مواصلاتی شمال استان مستقر هستند.

کرد با اشاره به اینکه کلیه محورهای مواصلاتی شمال استان باز است ،خاطر نشان کرد: در حال حاضر محور زاهدان، خاش ، زاهدان زابل دارای بارندگی و مه آلود گزارش شده  و تردد با چراغ روشن و رعایت جوانب احتیاط صورت می گیرد .

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: ضروری است مردم سیستان و بلوچستان در شرایط بحرانی و ناپایدار جوی کنونی از سفرهای غیرضروری پرهیز و قبل از انجام سفر از طریق سامانه تلفنی، اینترنتی و پیامکی ۱۴۱ از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *