اخبار 51 16 دی 14004:27 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

بیش از ۲۲ میلیارد ریال عیدی مستمری بگیران خراسان جنوبی پرداخت شد

بیش از ۲۲ میلیارد ریال عیدی مستمری بگیران خراسان جنوبی پرداخت شد

ایسنا/خراسان جنوبی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خراسان جنوبی اظهار کرد: بیش از ۲۲ میلیارد ریال عیدی سال ۹۹ مستمری بگیران صندوق در استان به حساب آن‌ها واریز شد.

علیرضا اسدی‌، امروز پنج شنبه ۲۳ بهمن به خبرنگاران رسانه‌های گروهی گفت: عیدی سال ۹۹ مستمری بگیران صندوق در خراسان جنوبی محاسبه و مبلغ آن سه شنبه ۲۱ بهمن ماه به حساب آنها واریز شد.

وی درخصوص میزان این عیدی‌ها، افزود: مبلغ عیدی مستمری بگیران براساس مصوبه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق‌های تابعه تعیین شده است، این میزان برای مستمری بگیرانی که بیش از شش ماه از زمان دریافت مستمری آن‌ها می‌گذرد ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و برای مستمری بگیرانی که کمتر از شش ماه از زمان دریافت مستمری آن‌ها می‌گذرد دو میلیون و ۷۵۰ هزار ریال است.

به گزارش ایسنا، اسدی بیان کرد: ۴۲۰۳ خانوار از این عیدی‌ها برخوردار و درمجموع ۲۲ میلیارد و ۱۰۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به حساب این افراد واریز شد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خراسان جنوبی تصریح کرد: از بین مستمری بگیران و دریافت کنندگان عیدی صندوق ۱۹۰۴ خانوار مستمری بگیر بازماندگان ، ۱۳۲ خانوار مستمری بگیر ازکار افتادگی و ۲۱۶۷ خانوار نیز مستمری بگیر بازنشسته دریافت کردند.

اسدی از هم استانی‌هایی که تا کنون تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار نگرفته‌اند، درخواست کرد با توجه به کمک دولت در پرداخت ۷۰ درصد حق بیمه با مراجعه به نزدیکترین کارگزاری محل سکونت خود نسبت به عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اقدام کنند تا در آینده بتوانند از مزایای بیمه بهره مند شوند.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *