اخبار 54 20 دی 14005:14 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

مبارزه با کرونا با بستری ۱۴۱ بیمار زنجانی ادامه دارد

مبارزه با کرونا با بستری ۱۴۱ بیمار زنجانی ادامه دارد

ایسنا/زنجان در حال حاضر ۱۴۱ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان بستری هستند، بنابراین مبارزه ویروس منحوس کرونا همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، طبق آخرین آمار کرونا در استان زنجان، امروز (۲۰ بهمن‌ماه) ۱۴۱ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که طی ۲۴ ساعت گذشته، موارد مثبت بستری کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان ۷ مورد بوده است.

از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، بستری تجمعی بیماران مبتلا به کرونا در استان ۱۹ هزار و ۳۴۳ نفر و موارد مثبت بستری بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی در این بازه زمانی ۶۸۵۱ مورد بوده است.

همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۰ مورد مثبت سرپایی شناسایی شده و از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۳۸ هزار و ۱۶۱ مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی به بیماری کرونا مبتلا شدند.

متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار مبتلا به کرونا در زنجان، جان خود را از دست داد و از ابتدای شیوع کرونا تاکنون نیز مجموع بیماران فوت شده در استان به ۱۱۴۷ نفر رسیده است.

گفتنی است، مجموع موارد مثبت ترخیص ‌یافته ۵۶۵۵ مورد و همه موارد مثبت کرونا بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی از زمان شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون ۴۵ هزار و ۱۲ مورد بوده است.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *