اخبار 60 14 بهمن 140011:39 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Soulmate 2016 – زيرنويس آبي

دانلود زیرنویس فیلم Soulmate 2016 جفت روح یک فیلم درام رمانتیک چینی محصول سال ۲۰۱۶ به کارگردانی درک تسانگ است که بر اساس رمانی به همین نام اثر آنی بائوبی ساخته شده است. ژو دونگیو و ساندرا ما در آن بازیگرانی هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/soulmate-2016/

Review: Soul Mate (China, 2016) | Cinema Escapist

زندگی زن سی ساله کارگر لی آنشنگ در شانگهای به طور ناگهانی با انتشار رمانی تحت عنوان “Qiyue and Ansheng” که داستان دوستی او با چی یو در دوران جوانی اش است، مختل می شود. همراه با یک برخورد تصادفی با سو جیا مینگ، به نظر می رسید این دو دختر از لحظه ورود به دبیرستان با هم دوست می شدند. اگرچه آنها جدایی ناپذیر بودند و معتقد بودند که پیوند آنها تا آخر عمر ادامه خواهد داشت. حتی تکان دهنده تر از آن کشف یک راز مدفون طولانی مدت است که توسط زنان به اشتراک گذاشته شده است – رازی که نشان جوانی و سند دوستی آنهاست.

Soul Mate (2016) directed by Derek Tsang • Reviews, film + cast • Letterboxd

ادموند لی از ساوت چاینا مورنینگ پست فیلم را به دلیل فراتر رفتن از فرضیه بالقوه فریبنده اش برای روایت داستانی از دوستی و عشق که در عین حال غم انگیز و بسیار احساسی است، تحسین کرد. احساسات خام.

Review] Soul Mate (2016 Film) – Cnewsdevotee

Soul Mate 7 نامزدی در جشنواره سالانه فیلم اسب طلایی تایپه و جوایز در سال 2016 دریافت کرد و با برنده مشترک بهترین بازیگر زن تاریخ ساز شد.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *