اخبار 60 14 بهمن 140011:20 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم The Shepherd 2019 – زيرنويس آبي

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Shepherd 2019 یک فیلم درام ترسناک بریتانیایی محصول 2021 به نویسندگی و کارگردانی راسل اوون است. در این فیلم تام هیوز، کیت دیکی، گایا وایس و گرتا اسکاچی ایفای نقش می‌کنند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-shepherd-2019/

The Shepherd (2019) - IMDb

در ارتفاعات بادی اسکاتلند، اریک بلک در مراسم تشییع جنازه همسرش ریچل شرکت می‌کند. او متوجه یک چهره سیاه عجیب در دوردست می‌شود. وقتی اریک در رختخواب بیدار می‌شود و سگش باکستر به او آرامش می‌دهد، این یک کابوس است.

اریک در حالی که در آشپزخانه خود نشسته است، دید نگران کننده ای از یک نوزاد در حال گریه در کشوی خود دارد – وقتی آن را باز می کند، به جز سونوگرافی خالی است. بعداً، او یک آگهی در روزنامه برای موقعیت شغلی به عنوان چوپان روی کنترل از راه دور می بیند.

The Shepherd (2019) - IMDb

اریک به همراه باکستر به خانه مزرعه والدینش می‌رود. او به مادرش گلنیس می‌گوید که به خانه بازمی‌گردد اما او این ایده را رد می‌کند و او را متهم می‌کند که خانواده و ایمانش را هنگام ازدواج با راشل رها کرده است. عدم پشیمانی، ترک می کند. اریک با رانندگی به دریاچه ای نزدیک، با یک چاقوی جیبی نزدیک بود خودکشی کند، در عوض، اریک حلقه ازدواج قدیمی خود را به آب می اندازد.

The Shepherd (2019) - IMDb

اریک و باکستر با قایق به جزیره‌ای می‌روند که شغل چوپانی در آن واقع شده است، که توسط یک “فیشر” نیمه‌بین اداره می‌شود. در جزیره یک فانوس دریایی سیاه رنگ بلند و بدون نور قرار دارد؛ فیشر به اریک می‌گوید که نور شکسته است. در کنار فانوس دریایی اریک است. او همچنین یک دفترچه مشکی چرمی به اریک می‌دهد که به او توصیه می‌کند در آن بنویسد و به او می‌گوید که سه‌شنبه آینده با لوازم برمی‌گردد.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *