اخبار 60 27 بهمن 140011:44 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس انیمیشن Calamity, a Childhood of Martha Jane Cannary 2022

دانلود زیرنویس انیمیشن Calamity, a Childhood of Martha Jane Cannary 2022 بلا، داستانی قدرتمند از اراده، انعطاف پذیری و تدبیر است که از افسانه مرزی، بلای جان، الهام گرفته شده است. کارگردان فرانسوی رمی شایه داستان را با انیمیشنی جسورانه، روشن و دستی تعریف می کند. مسیر اورگان در سال 1863 پر از خطر، سختی و چالش است. هنگامی که مادرش در طول سفر می میرد، مارتا جین کناری دوازده ساله باید به مراقبت از خواهر و برادر کوچکترش کمک کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/calamity-a-childhood-of-martha-jane-cannary-2022/

Calamity - A Childhood of Martha Jane Cannary | 2022 Wisconsin Film Festival

زیرنویس انیمیشن Calamity, a Childhood of Martha Jane Cannary 2022 سپس پدر مارتا توسط اسب آنها به شدت مجروح می شود و او باید با کمک بی میلی سایر اعضای قطار واگن این کار را انجام دهد. مارتا مخفیانه به خود یاد می دهد که کمند، سوار و واگن راند. او پس از تلاش برای کار در دامن هایش، آنها را با یک شلوار عوض می کند و موهایش را کوتاه می کند و بقیه جامعه را شوکه می کند.

Calamity, a Childhood of Martha Jane Cannary triumphs at Annecy Online -  Cineuropa

زیرنویس  Calamity, a Childhood of Martha Jane Cannary 2022 هنگامی که او متهم به کمک در سرقت اموال گرانبهای شهرک نشینان می شود، در تعقیب دزد واقعی فرار می کند. او که با یک پسر اشتباه گرفته می‌شود، راحت‌تر می‌تواند با افراد و چالش‌هایی که به‌عنوان شخصیت مردانه‌اش با آنها روبرو می‌شود، حرکت کند. فاجعه برنده جایزه کریستال برای بهترین فیلم بلند در جشنواره بین المللی فیلم انیمیشن انسی 2020 شد. (TK)

Calamity, a Childhood of Martha Jane Cannary (2020) - IMDb

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *