اخبار 60 5 اسفند 14005:27 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Helene 2020 – زيرنويس آبي

دانلود زیرنویس فیلم Helene 2020 اثر دوره ای نفیس آنتی جوکینن، فیلمساز کهنه کار بااستعداد، یک درام زندگینامه ای درباره هلن شورفبک (1862-1946) نقاش پیشگام فنلاندی است. داستان فیلم در سال 1915 اتفاق می‌افتد، این فیلم هلن 53 ساله‌ای را می‌بیند که در آن زمان یک هنرمند فراموش شده است که با مادر پیرش در حومه شهر زندگی می‌کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/helene-2020/

Helene (2020) - IMDb

زیرنویس فیلم Helene 2020 آخرین نمایشگاه او سال ها پیش بود، اما هلن به دلیل تعهد عمیق به هنر به نقاشی برای خودش ادامه داد. زندگی آرام و منزوی او زمانی تغییر می کند که توسط یک دلال آثار هنری ملاقات می کند، که هلن و بسیاری از نقاشی های تاثیرگذار او را کشف می کند و می خواهد یک نمایشگاه انفرادی بزرگ ترتیب دهد. این منجر به یک تغییر حتی بزرگتر می شود. در نتیجه این علاقه جدید به کارش، هلن با نقاش آماتور «اینار رویتر» آشنا می‌شود که از تحسین‌کنندگان پرشور هنر هلن است. دوستی آنها شکوفا می شود، زیرا اینار به زودی به معتمد نزدیک هلن و شاید عشق زندگی او تبدیل می شود.

HELENE (2020) Trailer – 2020 AFI European Union Film Showcase - YouTube

زیرنویس Helene 2020 با توجه به اینکه او 19 سال از او کوچکتر است، اما آیا رابطه آنها دوام می آورد؟ هلن که تفسیری جذاب در مورد نقش زنان هنرمند در اوایل قرن بیستم است، همچنین پرتره ای خاطره انگیز از جامعه فنلاند در حال گذار در برابر پس زمینه دوردست جنگ جهانی اول است. هلن یک فیلم زیبا و هنرمندانه، همچنین اجرای شگفت انگیزی از لورا دارد. Birn در نقش اصلی.

Helene (2020) - IMDb

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *