61 18 اسفند 14003:12 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم The Shadow in My Eye 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Shadow in My Eye 2021 سرنوشت چندین نفر از ساکنان کپنهاگ زمانی که یک ماموریت بمباران جنگ جهانی دوم به طور تصادفی مدرسه ای پر از کودکان را هدف قرار می دهد، با هم برخورد می کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-shadow-in-my-eye-2021/

Shadows in My Eyes (2021) | MUBI

زیرنویس فیلم The Shadow in My Eye 2021 در صبح روز 21 مارس 1945، راهبه ها و همکلاسی های ریگمور، ایوا و هنری از مدرسه فرانسوی در فردریکسبرگ آماده شروع روز مدرسه هستند.

The Shadow in My Eye (2021) - IMDb

زیرنویس The Shadow in My Eye 2021 دور از آنجا – در طرف دیگر دریای شمال – خلبانان بریتانیایی از نیروی هوایی سلطنتی در حال آماده شدن برای یک مأموریت مهم برای جنبش مقاومت دانمارک هستند. آنها مسیر خود را برای شلهوست، مقر گشتاپو در وسط کپنهاگ تعیین کردند. در طبقه بالا، آلمانی ها 26 زندانی دانمارکی را به عنوان دفاع زنده قرار داده اند. حمله موفق شد، اما نه چندان دور تراژدی رخ می دهد.

The Shadow in My Eye (2021) - IMDb

یک هواپیما در نزدیکی مدرسه فرانسوی سقوط کرده است و این آتش باعث می شود بمب افکن های بعدی فکر کنند که هدف زیر ستون دود است. درام Ole Bornedal جنگ جهانی دوم The Shadow in My Eye از رویداد واقعی که در مارس 1945 در دانمارک رخ داد – بمباران فاجعه بار مدرسه فرانسوی – الهام گرفته شده است.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *