اخبار 21 اسفند 140010:26 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

مسیر دسترسی معابر روستاها بهسازی و بازسازی شود

ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسیر دسترسی معابر روستاها بهسازی و بازسازی شود.

فاطمه مقصودی در جریان بازدید از روستاهای نصیرآباد، آئیله و رودخانه قلعه‌نو، اظهار کرد: بهسازی و بازسازی مسیر دسترسی و آسفالت معابر از جمله خواسته‌های به حق این روستا است.

وی تصریح کرد: مبلغ هفت میلیارد ریال برای اجرای طرح هادی این روستا در نظر گرفته شده که برای اجرای این طرح، با انتخاب پیمانکار طرح هادی روستایی اجرایی می‌شود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده، برای زیرساخت آسفالت نیز اعتباری جداگانه اختصاص می‌گیرد که در ابتدای سال آینده این طرح اجرایی می‌شود.

مقصودی مشکل آب کشاورزی را از دیگر خواسته‌های به‌حق این روستا عنوان کرد و افزود: با هماهنگی آب منطقه‌ای و جهاد کشاورزی برای حفر چاه و یا رفع مشکل کشاورزان اقدام می‌شود.

وی اضافه کرد: روستای نصیرآباد با دویست نفر جمعیت و با داشتن پنجاه خانوار در حاشیه مرکز شهرستان بروجرد قرار گرفته است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بهسازی و بازسازی آسفالت روستای آئیله، بیان کرد: عدم وجود دهیاری در بسیاری از روستاها موجب شده تا خدمات کمتری به این روستاها ارائه شود.

مقصودی ادامه داد: راه روستایی در آئیله به‌عنوان ‌راه دسترسی چند روستا محسوب می‌شود که باید با برنامه‌ریزی و همکاری بین بخشی برای بهسازی این مسیر اقدام شود.

وی با اشاره به رودخانه و پل ارتباطی روستای قلعه‌نو حکیم، اظهار کرد: خسارات وارد شده به این پل از سال ۹۸ باقیمانده که باید با همکاری راهداری، جهاد کشاورزی و آب منطقه‌ای استان این مشکل رفع شود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس ضمن تأکید بر پیگیری و تسریع بهسازی این پل و حریم رودخانه، افزود: برای جلوگیری از خسارات بیشتر باید این مهم پیگیری و بهسازی شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *